Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Kuzey ve Güney için beslenme programı yaparmısınız ? :)

StarLineR*

Bronz 3 Üye
Arkadaşlar oburlarım Raffy P yi bitirmişler Gemma turtles ile idare ediyorlar şimdi yem almaya gideceğim raffy p ve raffy ı alsam yeter mi yoksa daha ek yem almam gerekir mi ?
bu arada bilmeyenler için yaşlarından emin değilim ama kuzey'i temmuzda aldım muhtemelen 1-2 aylık felandı şuanda 6 aylık felan güney ise 1 yaşını doldurdu ama ne kadar bilmiyorum :)

Cvp: Kuzey ve Güney için beslenme programı yaparmısınız ? :)

sera carnivor, raffy p (birbirine emsaller yalnız şekil olarak farklılar.), jbl agil (kemik gelişiminde), calcil (buna pek ihtiyaç yok nadiren verilen yem kabuk yumuşaması olursa), poşette kuru karides alın. kutuda satılanlardan bir kaç arkadaşın akvaryumuna asalaklar tebelleş olmuş. tetra reptomin (bu biraz daha bitkisel oranı fazla bir ürün. 2 günde bir iyi yıkanmış marul yaprağıda verebilirsiniz.

Cvp: Kuzey ve Güney için beslenme programı yaparmısınız ? :)

kuru karides var gemma turtles yem war alman malı diye biliyorum.Birde raffy p alsam yetmezmi :S Şuan akvaryumun alt camı çatladıgı için yeni aldım.Raffy p Kuru karides Gemma turtles 3ünü beraber versem şuanlık yetermi ?

Raffy p ve raffy I minimum ihtiyaçları için bir süre sizi götürür. İmkan oldukça çeşitliliği artırmak çok iyi olur.

Cvp: RE: Kuzey ve Güney için beslenme programı yaparmısınız ? :)

AEK' Alıntı:
Raffy p ve raffy I minimum ihtiyaçları için bir süre sizi götürür. İmkan oldukça çeşitliliği artırmak çok iyi olur.

teşekkür ederim.

Geri