Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Merhaba Patrick Oogway

Cvp: Merhaba Patrick Oogway

Master P. Oogway'in özlü sözleri ile bezenmiş bir kaç fotoğraf çektim. Yarın yeni akvaryum ve ekipmanları gelecek, bu onun bu akvaryumdaki son fotoğrafları :) Henüz tanışmamış olanlara tanıştırayım, Kung Fu Panda'dan etkilenerek ismini verdiğim Usta Oogway. Buyrunuz...

mailto:/photo/my-images/825/img0052km.jpg/

mailto:/photo/my-images/256/img0057ko.jpg/

mailto:/photo/my-images/214/img0061ox.jpg/

mailto:/photo/my-images/543/img0063z.jpg/

ÇOk tatlı özellikle ayağa kalkmış fotoğrafı :) Yeni akvaryuma geçmeseniz firara başlarmış yakında :)

Maşallah, ilk günden beri Patrick'i epey severim :) Görmeyeli de bayağı büyümüş. :) Şimdiden yeni akvaryumu güle güle kullanın :)

Yanılmıyorsam büyüme belirtisi var. Yeni akvaryumunda da görmek isteriz :)

Eyvallah millet. Yeni akvaryumu kurdum, kuru alanını da kullanmaya başladı bu akvaryum sayesinde. Resimleri en kısa zamanda paylaşacağım ama camcının azizliğine uğradığım için kararsız kaldım değiştirsem mi diye. 80 litreklik bir akvaryum için verdiğim ölçüleri benim için diktörgen yaparak, bir kaplumbağaya 80 litre fazla insiyatifini kullanmış sağolsun. 45 litrelik bir cam ile geldim eve, mutsuzum ne yazık ki...

Geri