Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

minik mi minik BAMBAM :)

gizemli_kiz19

As 4 Üye
Kendisi bana misafir olarak gelmişti ama durumlar değişti.biz bakamıyoruz siz de kalsın dediler :) bende ona evimizi sonuna kadar açtım.Gofretle birbirlerine alıştılar ama Cicoş ondan hala uzak duruyor.Onu akvaryuma aldım benimkilerin yanına...Çok iyi karşıladılar :) Hiç kavga etmediler...Aman nazar değmesin.Sadece yem verirken ufaklığı elime alıp öyle beslemem gerekiyor.Çünkü büyükler onu kapatıyor :D
işte bu da bir kaç fotoğrafııı :)
mailto:/ws8n44.jpg
mailto:/70aon6.jpg
mailto:/24n41uu.jpg
mailto:/ka1u2a.jpg
mailto:/15eijom.jpg

Cvp: minik mi minik BAMBAM :)

Çok şekerler, allah uzun ömürler versin kapluşalarınıza.

yeni evinde umarım mutlu olur ufaklık.

Çok tatlı ya üstüste güneşleniyorlar :) İnşallah uzun yıllarınız olur bambamla da.

Teşekkür ederim...Evet gerçekten çok mu çok tatlı...büyüğün ve küçüğün tatlılıkları ayrı ama yine de hepsi çok tatlı oluyor :) Bunun karakteri gofretle cicoşun karakterinin karışımı :)

Umarım onu mutlu edebiliyorumdur.Elimden 2 haftadan uzun zamandır yem kabul ediyor ama bakalım.Sonuç ne olacak bilmiyorum.Cicoş 1.5 yıl geçmesine rağmen hala korkak,elime aldığımda hala tıslıyor ve saklanıyor.Bu da ele alınınca ısırıyor :D

Geri