Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Miniklerim :)

Evet banada oyle geldi sanirim onceki fotolar
saglikli gorunuyorlar masallah

Cvp: Miniklerim :)

Keşke akvaryumu da çeksen daha iyi eleştirirdik :D İyi besliyorsun yani bu 1yaşında ortalama 10cm oluyorlar.

Saolun arkadaşlar hasta oldum icin yorumlarınıza bakamadım bir kac resm eski eski dedim bir haftalik yani saglıklı olduklarına sevindim ikinci resmde kuru alanda :D akvaryumlara bakmay basladım yakinda karar verip alcam yorum yazan herkese tesekkürler :

Maşalllah fatih kaplumbağalarına çok iyi bakmışsın.Allah sizleri birlikte bir ömür boyu sağlıklı,mutlu ve huzur içinde yaşatır inşallah.

İnsallah kardeş tosbikler geleli bir ay oldu suanda kaptalaar ama en kisa zamanda akvaryuma gecicem Allah sana ve kaplumbalarınada uzun sağlıklı yıllar dilerim :D

Fatih kardeşim camcıda uzun yapar ucuza denk gelir kalitesiz olur ama cam camdır ama silikon farkı var.Hazır akvaryum ise uzunu pahalı kaliteli olur silikonu sağlam olur.Sen bilirisn.Öğrenciysen 200tl verme hazıra camcıdan yaptır.

Ögrenciyim zaten para oyle birden elimize gecmiyo :ar: camcıdan yaptırmayı düsünuyom :D yorumun icin saol kardesim :)

Biri erkek biri dişi heralde tırnaklardan bu sonucu cıksrdim :D

Olur bakarız :D

erkeklerde alt bağa kuyruk kısmı içe konkav olur. dişilerde düz. yan kenarlar aynıdır.

Geri