Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Mınnoslarım

idil varış

Altın 1 Üye
Merhaba arkadaslar 3 adet mınık resım var kaplumbaga bakma konusunda son derece deneyımlıyım ekıpmanda hıc bır eksıgım yok ancak buyuk bır bosluk var kaplumbagalarımın ısmı yok acaba yardımcı olabılır mısınız?

Cvp: Mınnoslarım

Erik, kivi ve çağla gibi yeşil meyve isimleri koyabilirsiniz.

Yanlış hatırlamıyorsam missisippi map turtle arayışınız vardı. Bir sonuç alabildiniz mi?

Evet hala arıyorum cevremde suan bulgarıstana gıden kımse olmadıgı ıcın arayısım sonuclanamıyor...

AEK' Alıntı:
Erik, kivi ve çağla gibi yeşil meyve isimleri koyabilirsiniz.

Yanlış hatırlamıyorsam missisippi map turtle arayışınız vardı. Bir sonuç alabildiniz mi?

Erik Mi :D :D:33:

ben günde televizyona 1-2 saat otururum ve hemen hemen sadece hayvanlarla ilgili belgesel kanallarını (anımal planet,anımaux vb) izlerim bu sırada bulduğum adları not alırım inanın bana çok güzel adlar karşınıza çıkabiliyor.

Valla cok sevınırım ben ders calısmaktan tv ızleyemıyorum bos vakıtlerımın hepsını 3uzlerıme harcıyorum ama onlara ılgınc ve benzersız bır ısım koymak ıstıyorum

çizgi karakter isimleri; ninja turtleslar; karakterlerine uygun isimler, hımbıl obur şişko vs; sanatsal isimler: mona, lisa vb; yada sanatçı isimleri.

Fıkrınız ıcın tesekkur ederım ama dedıgım gıbı daha marjınal bırsey olsun ıstıyorum

yunan, mısır veya roma tanrıları

Geri