Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Müthiş Su Kaplumbağası Habitatı

meritiko

As 3 Üye
Sizcede çok hoş değil mi? :)

[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=T3mn7imoPEc&feature=related[/video]

Cvp: Müthiş Su Kaplumbağası Habitatı

Mükemmel ötesi birşey :) Şuanda mükemmel fikirler verdi bana :D Yapımı falan çok kolay :) İnceledikten sonra fazlada birşeyi yok aslında :) Ama ideal bir kaplumbağa akvaryumu

Paylaşım için teşekkürler :)

Süper ötesi harika. Bu akvaryumu koyacak sağlam bir salon lazım evde :)

Rica ederim :)

Serhan Bey değil salon,oda lazım :)

Aynen valla bu akvaryuma has oda yapacaksın. Televizyon odası gibi. Akvaryumu seyretmek için koltuklar, birşeyler atıştırmak için de ortada bir sehpa..... Keyife bak :)

Türkiyede ithal malzemelerin vergisi, elektrik fiyatları ve her türlü vergi ABD'de olduğu gibi düşük olsa bizde de böyle akvaryum kuranların sayıları artacaktır :)

Ama gerçekten herkesin imreneceği bir vivaryum oluşturmuş kim yaptıysa. Kıskanmamak mümkün değil :)

İçinde çöpçü balıklarıda var yemiyorlar mı ya ?

Akvaryumdaki tür sanırım razor-backed musk turtle.
Bu kaplumbağa sık bitkili ve karma akvaryumlarda bakılıyor.

Bizim RES ler için bu tarz bir akvaryum çok zor.Ancak plastik bitkiler lazım.Ve RES ler daha derin sularda yüzdükleri için sanıyorum bizimkilere uygun bir akvaryum değil.

Ama görsellik açısından gayet güzel :)

Çok beğendim,güzel bir alan oluşturmuş ^^

Geri