Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Ne yem vereyım?

simbat237

Bronz 1 Üye
YARIN yem almaya gıdecegım ne tercıh edersınız normalde bu balık yemlerınden kullanıyodum beyaz olan yem ne verıyım benım kaplumbagalara bırı kırmızı yanaklı bırıde kahverengı yardım edın

Cvp: Ne yem vereyım?

bu işin içinde bayadır olan kişiler bana özellikle jbl tavsiye etti bende tetra ve sera yemlerimin yanına takviye ettim, kaplumbağanız kaç yaşında, yaşını bilirsek daha iyi tavsiyede bulunuruz.

küçük olanın kabugu 4 cm buyugunku ıse 5 cm ama 1-2 cm oynaya bılır bıde kaplarını tırmalıyolar elıme alıyorum yere ınmk ıstıyolar napmalıyım bıde bugun balık alıcamda cıg mı alayım
gemma iyi midir?

Gemma nedir ben hiç duymadım, yem olarak diğer arkadaşların söylediği gibi ilk etapta tetra reptomin vaya sera raffy p alabilirsiniz, bütçeniz el verdikçe yemlerde çeşitliliği artırabilirsiniz.

tubidik' Alıntı:
Gemma nedir ben hiç duymadım, yem olarak diğer arkadaşların söylediği gibi ilk etapta tetra reptomin vaya sera raffy p alabilirsiniz, bütçeniz el verdikçe yemlerde çeşitliliği artırabilirsiniz.

az once kurutulmus karıdes aldım nasıl yıyolar yasılın gozu sıs dıye acamıyodu karıdesı gorunce nasıl ıyo cok sevındım aksamada yagsız dana etı aldım az suda pisirecem sonrada yedırecem nasıl ve nekadar yedırmem konusunda yardımlarınızı beklıyorum

Onlara haşlanmış tavuk eti dışında pek et vermemenizi önerirm

Geri