Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

NMC Pet Turtle Bank

ozanesk

Gümüş 5 Üye
mailto:/evcil-hayva...l-69417998

Çıtır için bu bankı almayı düşünüyorum fakat markası Exa Terrar değil NMC Pet.Kalite farkı çok var mıdır ? Boyutlar aynı ama dayanıksızsa almaktan vazgeçeceğim.10 lira fazla verip orjinaliini alırım.Kullanan var mı ?

Cvp: NMC Pet Turtle Bank

Orta boy mu büyük boy mu ? Orta boysa yapmacık duruyor exo terranın alın. Ama büyük boysa alınabilir

Orta boy mu büyük boy mu ? Orta boysa yapmacık duruyor exo terranın alın. Ama büyük boysa alınabilir
---------------------------------
Exo Terra'nın orta boyu 29,8 * 17,8 * 5,4

NMC Pet ise 28,5 * 16,5 * 4.0

Boy seçeneği yok,tek ürün.Juenpet'te de satılıyormuş,46 lira orda

Bence almayın o zaman, goruntu olarak cok yapay duruyor. Ebay den ben turtle floating dock begendm arkadaslar, kargo vs olayı alışveriş yapan oldumu? 20 $ civarındaydı urun

Bence almayın o zaman, goruntu olarak cok yapay duruyor. Ebay den ben turtle floating dock begendm arkadaslar, kargo vs olayı alışveriş yapan oldumu? 20 $ civarındaydı urun
---------------------------------------------
bunu sitede bir arkadaş kullanıyordu kuru alan veya akvaryum bölümünde resmi olsa gerek,araştırayım bi T65y

Geri