Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

OCEAN FREE SUPER TUBİFEXWORM

EverDEbo

Gümüş 5 Üye
Herkese merhaba arkadaşlar önceden kaplumbağalarımı karides ve reptomin stick le besliyordum yemleri yeni bitti bende farklı bir petshop gittim istediğim yemleri bulamadım adamda istersen bundan ( ocean free super tubifexworm) alabilirsin dedi ürünün üstünde balık resimleri vardı ama kaplumbağalar da beslenebiliyor dedi . internetten arastırdım baktım yiyen kaplumbağalarda var . Daha denemedim sizden görüşlerinizi merak ettim daha önce kullanan varmı zararlımı ? Yardımcı olursanız sevinirim

Ekli dosyalar

• tubi.jpg
    tubi.jpg
    14.9 KB · Görüntüleme: 103
Bu kurutulmuş küp kurt olacak. Bu ürünler tuzlu oluyor. Her hayvan yemiyor. Ben tropicalinkini aldım yemediler attım çöpe. Suda ve ısırdıklarında akvaryuma dağılıyor.

Cvp: RE: OCEAN FREE SUPER TUBİFEXWORM

cem' Alıntı:
Bu kurutulmuş küp kurt olacak. Bu ürünler tuzlu oluyor. Her hayvan yemiyor. Ben tropicalinkini aldım yemediler attım çöpe. Suda ve ısırdıklarında akvaryuma dağılıyor.

Cem bey aynen öyle küp kurt aldığıma pişman oldum 25 tl verdim geride almadı adam akvaryuma dağıldı akvaryumum iğrenç pis gözüküyor neyseki kaplumbağalarım yedi ama tekrar söylüyorum alıpta kendinizi zarara sokmayın

Geri