Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Pakize'min Video ve Fotoğrafları

Zencefil

Bordo Bereli
Oğlum bütün gün evde beni bekledikten sonra beni gördüğü an :)Çok tatlı göründü gözüme cep telefonundan çektim.Görüntü pek iyi değil.Arkada ki şarkıyı da dinlemek zorunda değilsiniz :Dhttp://www.dailymotion.com/video/xhw1f9_pakize_animalshttp://www.dailymotion.com/video/xhw1f9_pakize_animalsBir kaç tane de yakışıklısından fotoğraf koyalım :)
mailto:/30t5qgj.jpg

mailto:/e84xhy.jpg

mailto:/2mc7gj9.jpg

Kuru alanda uyurken yakaladım :D
mailto:/55j9rd.jpg
mailto:/dcbw1y.jpg

Bana atılmış rahatsız etme bakışı :D
mailto:/k3k9ld.jpg

Senin Pakize sana fena bağlanmış. Kurtuluşun yok artık :) Maşallah pek de kıpır kıpır gördüm. Kaplumbağana gerçekten harika bakıyorsun. Nereye gidersen birden hızlanarak oraya yaklaşıyor :) Çok sevdim Pakize'yi.
Bir de akvaryum mu paludaryum mu emin olamadım da eni yüksekliği falan kaç yazabilir misin ? Teşekkürler.

Video benim kaplumbagalarıma(su an kaplumbagam yok,öldüler malesef=() benziyor...Hele suyun ustune cıkıp "şap şap şap" yapması :) Allah bağışlasın...Devamını beklıyoruz.

TurtleLove' Alıntı:
Senin Pakize sana fena bağlanmış. Kurtuluşun yok artık :) Maşallah pek de kıpır kıpır gördüm. Kaplumbağana gerçekten harika bakıyorsun. Nereye gidersen birden hızlanarak oraya yaklaşıyor :) Çok sevdim Pakize'yi.
Bir de akvaryum mu paludaryum mu emin olamadım da eni yüksekliği falan kaç yazabilir misin ? Teşekkürler.

Teşekkür ederiz beğediğiniz için :)
mailto:/forum/konu-yeni-evimiz-2011-model.html bu konuda evimizle ilgili bilgiler mevcut.

Furkan umarım bir gün yeni kaplumbağalar alıp bunları yeniden yaşarsın :)

Meritiko ilginç , mutlu ve beni seven bir kaplumbağam olduğu için şanslıyım :)

Çok sevimli ama suratında hep şaşkın ve yorgun bir ifade var yerim ben onu. :eat::D

Asabi ve haşin bir erkek Pakize :) Uykulu olunca şaşkına dönüyor.:punk:

Maşallah çok sağlıklı ve mutlu olduğu her halinden belli :D

zencefilcim senin pakize küçük devliği geçmiş..koskocaman bi dev olmuş maşallah..umarım bende benin afacanların küçük devliklerini görürüm..pakizene uzun ömürler diliyorum :sorcerer:

batsguer sağlığımıza yeni kavuştuk.Umarım hep uzun zamanlar mutlu olarak benimle kalır :)[font=Verdana, Arial, sans-serif]
[/font]

0084812254 Pakizem benim için hala küçük bir canavar :) Umarım sağlıklı ve uzun seneler benimle kalır :)
Senin afacanların da bu günlerini görürsün inşallah :)

maşallah çok tatlı bayağı da büyükmüş :D İnş. benim kaplumbağalarımda bu kadar olurlar :)

Sevgi ve iyi bir bakımla inşallah sizin kapluşlar da uzun seneler sizinle yaşar :)

Benim afacanların güneşlenme sefası :DGerçi Pakize atlamış suda yüzüyor ama Subuti kuruyor :)Daha yakından çekemiyorum Subuti alışmadığı için hemen suya atlıyor :D
Pakize son haftalarda biraz fazlaca akvaryumdan firar ettiği için artık üstü bu şekilde kapalı duruyor :)
mailto:/dr6zt.jpg

Diğer videona baktım Pakize Subiti'yi ısırmaya çalışmış sanırım orda telaşlanıp videoyuyu kapattın gerisini cok merak ettim noldu orada gerçekten ısırmışmı birşey varmı yani ?

Sonuçta ufak bir ısırık var :)
Ama ikiside canavar gibi :D
O telaşla elimden telefonu fırlatıp akvaryumdan ikisini çıkarmaya çalıştım.
İkisinde de bir zarar yok :)

Geri