Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Pakize'nin Günlüğü

Cvp: Pakize'nin Günlüğü

Gülerek okumaya başladım , sona gelince ne kadar anlamlı bir yazı olduğunu anladım. Çok teşekkürler bu yazı için elinize emeğinize yüreğinize sağlık. Sağlıklı , huzurlu ve mutlu günlerde beraber olmanız dileğiyle .

Okuduğunuz için teşekkür ederim hepinize :)

Umarım Pakize'nin anlattıklarından herkes üstüne düşen dersi çıkarır ;)

tebrikler çok güzel bir fabl olmuş empati yapmayıda iyi becermişsinhiz okurkun çok hoşuma gitti :)

pakize yerim seni :)
çok tatlı bir yazı olmuş tebrikler :)

Okuyan herkesin ders çıkartacağı çok güzel bir yazı olmuş.Tebrikler :)

Tanıştığıma memnun oldum Pakize :) Anlaşılan anneni çok seviyorsun, anlattıklarına bakılırsa o da seni çok seviyor. Hepimiz diliyoruz kardeşlerinin küçük kaplarda hasta olmamasını, üzülmemesini ama çoğu zaman elimizden bir şey gelmiyor. Sonuçta siz bizleri değil biz sizleri seçtik değil mi? Hakkıyla ihtiyaçlarınızı giderebilmek bizlerin görevi. Bu arada senin kadar büyük sevimli bir dev olmasada benim bebeğimin ismi de Pakize :) Ona bir adaşının olduğunu söyledim ama anladı mı bilmiyorum, kulakları duymuyor gibi de :) Yazımı sonlandırırken annenle sana uzuuun ömürler diliyorum. Tabi Pakize'mle bana ve tüm kaplumbağa sahiplerine. Umarım kardeşlerinde senin kadar şanslı olur.

Geri