Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Paludaryum Değişim Projesi

Eşime de gösterdim fotoğrafları. Boş olduğumuz bir haftasonu biz de aynısından yapacağız :) Aşama aşama takip ediyoruz :)

Çok mutlu oldum beğenmenize :)
Umarım bitince de güzel bir çalışma olur :)

Kuru alanımın ölçüleri eni 26 boyu 36 cm yükseklik 20 cm
Normal fiyatı 35 TL dedi adam.Ama ben tanıdık falan olunca 15 TL ye yaptı :)

Yunus İlkay' Alıntı:
Strafordan yapılsa daha kullanışlı olur gibime geliyor.

O kadar emek ve özveri isteyen birşeyden sonra strafor kolaya kaçmak ve geçici bir çözüm gibi geliyor bana.

Halı kaydırmazı aldım bu akşam silikonlayıp sabaha kadar kurumasını bekleyeceğim.

Halıyı yapıştırdım son hali böyle oldu.Salı günü sosyete pazarına gidip yapay bitki alacağım o zaman yapay bitkileri de ekleyeceğim :)
mailto:/2llbx52.jpg

mailto:/f5dfnp.jpg

mailto:/orrzwk.jpg

mailto:/t9iqg4.jpg

mailto:/2efsy6d.jpg

Çok güzel.Sosyete pazarında akvaryum malzemeleri satıldığını yeni öğreniyorum.Yarın bi gidip bakarım.

Elinize sağlık çok güzel ve temiz bir çalışma olmuş :) Bunu akvaryumun üstüne sabitleyecek misiniz?

Teşekkür ederim :) Evet köşelerden az bir silikonla sabitleyeceğim.Her hangi bir kaza olmasını istemiyorum.

Maalesef kuru alan için yaptığım rampayı destek olmadan sabit tutamadım :(
Söküp bir kenarı akvaryumun camına silikonlanacak şekilde yeniden yapıştırdım kurumasını bekliyorum sonra akvaryuma sabitleyeceğim.

Şimdilik akvaryuma yapıştırdım kuru alanı.Biraz fazla boş kaldı.Zamanla adam etmeye çalışacağım.
mailto:/2vxiq8y.jpg

mailto:/vrqclv.jpg

mailto:/2m35qf5.jpg
Yeni kuru alanda ilk güneşlenme :)
mailto:/4l6eyt.jpg

mailto:/1grwj5.jpg

Geri