Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Paranoyak Annie'nin Yeni Videoları

annie

Elmas 3 Üye
Buda küçük timsah :)
[video=youtube]https://www.youtube.com/watch?v=GGp8JCEZaKM[/video]

Nefsinin Kurbanı :))
[video=youtube]https://www.youtube.com/watch?v=j1_y8q2Tg1U[/video]

Burda el titretiyor galiba ilk defa yaptığını görüyorum :)
[video=youtube]https://www.youtube.com/watch?v=TBrZcUWIMRU[/video]

Cvp: Paranoyak Annie'nin Yeni Videoları

Çok tatlımış:) baya minik gözüküyor

Daha 6 aylık kadar :)

maşallah ortama iyi adapte olmuş. sağlık sıhhatte yerinde; yeri kurcalamayı da öğrenmiş. yalnız 2. videoda ne yediyse yutmakta zorlanmış hayvan. mango parçası gibi şeyler görürsen onları al. rengi koyu olduğu için yeme isteği duyabilir.

Aynen abi maşallahı var :) Kepçeyle hergün kumu elekten geçiriyorum zaten ama o videoda benim gördüğüm kadarıyla büyük bi kum tanesi denk geldi.Sonrasında birkaç saniye içinde kendine geldi zaten bende müdahale etmedim.Şu aralar tek derdimiz mangoya alışmak yarın kıvırcık koyucam yine mango altına artık arada giriyor bide kaşındığını görsem yeter bana :)

Abi burda niye el titretiyor olabilir sence? :)

Tam titretmemis aslinda bazen nesneyi tanirmak yenir mi yenmez mi gormek icin el titretebiliyorlar.

Bende ışıkları kapatmayı unutmuştum o gün geldim kapatmak için beni görünce böyle yaptı bende kameraya aldım.Huysuzlandığı içinde olabilirmi? :)

3. videodakini diyorsan yem amaçlı sana doğru geliyor diğer taraftan elindeki kamera ya da telefonu yabancıladığı ve tehdit olarak algıladığı için savunma amaçlı tepki gösteriyor.

Kafa sadece yemeğe çalışıyor :D Bende ilk böyle görünce tırstım acaba beni düşmanı olarak mı tanıyor diye elimi de az ısırmıyor büyüyünce hepten yandık :)

maşallah minik çok tatlı aynı rainbowdahde böyle seninki kadar çok yaramaz oluyorlar bu yaşlarda keretalar bir ömür boyu mutluluklar size :)

hayvan kaçış yolu bulmuş. o kısmı da karton ile kapayıp izole et. bu hayvanlar kaçış noktasını bulurlarsa orayı hiçbir zaman unutmazlar.

Abi oraya hava borusunun üstünden çıkmış indirdim bende :) Çevreleme konusunda sağlam bişeyler düşünüyorum.Yoksa akvaryumun her yeri karton olacak bu gidişle :

filtreyi diğer tarafa alma olanağın olursa karton işine gerek kalmaz.

Abi filtreyi oynatırsam diğerlerin yerinide değiştirmek lazım.Ben başka birşey bulucam oraya.Olmadı karton atıcaz gene.

cem abi banada dedi ama artık firar etmeye kalkmıyor fıstık :)abisi :)erkekler sıkıştırmazsa ...

çok güzel kadir bi ben açmayı beceremedim hesap twitterim olduğu halde :)

Geri