Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Pascal

meritiko

As 3 Üye
Arkadaşlar bugün Süleman'a yeni bir arkadaş aldım :) Adınıda Pascal koydum.Bana erkek gibi geldiği için adını Pascal koydum :) Süleman Pascal'ı ilk gördüğü zaman gözleriyle incelemeye başladı.Sonra ise kabuğuna dokundu da dokundu :) Yaklaşık 3 saattir beraberler :) Birbirlerini çok sevdiler birlikte taşları eşelemeyi çok seviyorlar :) Hatta akvaryumun yeni üyesi Pascal kuru alanı kullanmaya başladı bile :) Açıyor bacaklarını keyfine bakıyor :) İlk günü olmasına rağmen baya bir alıştı.Bir tek yem yemiyor onu da yakında yeme başlar :) Şuan ikiside kuru alanda dinleniyorlar :)

Yakında fotoğraflarını ekliyeceğim :)

İnşallah kaplumbağalarınızın mutlu sağlıklı uzun bir yaşamları olur hoşgeldin pascal

Sizin adınıza çok sevindim.Keşke benimkilerde bir an önce birbirlerine alışsalar.

Cvp: Pascal

Uzun yıllar birlikte olmanız dileğiyle.

Geri