Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Penn Plax kaplumbağa adası kullanan var mı?

Guyuh

Bronz 2 Üye
bu sitede bu ürünü kullanan varsa söyliyebilir mi ona bir kaç sorum olucak nolur?
mailto:/urun_detay.aspx?kat=157&urn=12140
lütfen bu ürünü kullanan varsa yazsın?

Cvp: Bu sitede bu ürünü kullanan var mı lütfen yardım?

Kullanmıyorum ama yakından gördüm. Kullanan ve memnun olanlarda var. Su seviyesine göre kuru alan yüksekliği ayarlanan bir ürün.
Diğer başlıkta verdiğiniz linkte bundan bahsetmiştiniz.

Cvp: Bu sitede bu ürünü kullanan var mı lütfen yardım?

Diğer başlıkta bu ürünün 15 cm yükseldiğini yazmışsınız fakat hayır yanlış biliyorsunuz bu ürün 30 cm yükseliyor Emre bey.
Büyük boyu küçük boyu falanda yok tek boy bu ürün.

Cvp: Penn Plax kaplumbağa adası kullanan var mı?

yok bugün kanyonda gördüm bizzat aynı marka küçük boyu var şekil falan tam aynı sadece küçük boy satıcıya sordum arksındada yazıyor en fazla 15 cm yükseliyormuş küçük boyu büyük boyu var sadece küçük boy fazla satılmıyor çünkü eskiden çıkmış bir ürün şimdi ben küçük boyu alıcam 15x15 iki dik kenar bide merdiveni var oda 14 cmmiş uzunluğu tam yere değer şek,le ayarlıycam ama bir sorum var bu platform hareketli yazıyor ürün tanıtımında ne demek yani tam sabit değil mi bu o 3 boruya

kanyonda bugün küçük boyunu gödüm bide büyük boyunu adam bu küçük boyu dedi aynı marka aynın şey var küçük boyu

Sütunlarla zemin yukarı çıkıp aşağı inebiliyor. Su seviyesine göre ayarlanabiliyor. Hareketli derken bunu ifade ediyor.

bu ürün süpermiş ya

mailto:/ev-dekorasyon-bahce/kaplumbaga-evi-adasi-su-alti-platform-59910127

Evet çok güzel. Tek dez avantajı her akvaryuma uymaması.

Emre bey bu urunun kucuk boyu firmanin resmi sitesinde dahi yok yapmayin Allah askina ya. Kanyona bende sik sik gidiyorum orada da tek boy var.
Ayrica kucuk boyu olsa ne farkeder. 15 cmlik su kaplumbagalar icin cok kotu. Neden 30 cmlik yukseleni varken (ustelik urun ucuk kacik fiyatli degilken) 15 cmi tercih ediyorsunuz ki ?

Ben firmaya mail atip kucuk boyunun olup olmadigini sordum. Ama eminim ki yok. Olsa bile tercih etmeniz cok sacma bence.

Hak veriyorum emre abi :) keşke ayarlanabilseydi o üst tarafı

mailto:/ev-dekorasyon-bahce/kaplumbaga-evi-adasi-su-alti-platform-59910127 gerçekten de süpermiş :59:

gercektende var siz inanmayin ben kanyonda gordum diyorum yalan mi soylicem tamam alinca fotografini koyarim sizin icin

Türkiye'de sanırım medium boyu var sadece.
Ama başka yerlerde small boyu mevcut. http://www.herpsupplies.com/product.cfm?groupid=18311&id=REP601

Arkadaslar ben kanyondan buyuk boyunu aldim ancak kucuk boyuda mevcut. Yanliz uretilmiyormus elimde olanlari satiyoruz dediler. Ben buyuk boyunu aldim. Cok kullanisli su seviyesi yukseldikce platformda kendisi yukseliyor

tesadüfe bakın küçük boyunuda ben aldım çok kullanışlı gerçekten çok güzel kanyonda var dedim inanmadınız bakın aldım küçük boyunu acayip güzel bir şey

Bu arada profilo avm nin icindeki petshop tada hem turtle bank hemde penn plax var

penn plax bende var zaten daha yeni satın aldım ama yakında turtle bank alabilirim onuda internetten sipariş vericem çünkü 10 tl gibi bir fark var hatta daha fazla

remsemiles' Alıntı:
Arkadaslar ben kanyondan buyuk boyunu aldim ancak kucuk boyuda mevcut. Yanliz uretilmiyormus elimde olanlari satiyoruz dediler. Ben buyuk boyunu aldim. Cok kullanisli su seviyesi yukseldikce platformda kendisi yukseliyor

selam,

büyük boyu dediginiz aşağıdaki linkteki ürün mü? ben onu almak istiyorum ama daha büyük boyu varsa onu tercih ederim.

mailto:/urun_detay.aspx?kat=157&urn=12140

yalnız kanyondakinde dikdörtgen ve bunun çok daha büyüğü var ona bir bakın derim bir ara 1 hafta önce gördüm dikdörtgen yine penn plax marka çok güzel büyük bakıyorum derseniz ona bir bakın derim :D

Geri