Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Penn plax tanıtımı

sercan159

Altın 1 Üye
Penn plax kaplumbağa için aldığım çok güzel bir kuru alan tavsiye edebilirim ama boyutu biraz fazla benim akvaryumuma zor sığdı.

Bir kaç resim:

mailto:/img847/6276/46147310.jpg

Uploaded with ImageShack.us

mailto:/img543/7459/59326410.jpg

Ayaklarında vantuz var yere sabitlenebiliyor 29-30 cm yüksekliğe kadar çıkabiliyor.

mailto:/img13/4992/49370833.jpg

Arkadaşlar büyük hayel kırıklığı yaşadım.Akvaryuma sığmadığı için bıçağı ateşe tutup eriterek kestim küçük bir parçayı ama fazla bir şey olmadı ama üzüldüm.

mailto:/img683/1636/35105547.jpg

Kuru alanı ''tavsiye ederim''

Cvp: Penn plax tanıtımı

süper !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :O

Evet güzel bir kuru alanmış :) ilerki siparişlerimde bunu alabilirim hem alttan vantuzladığımız için büyük kapluşların batırma tehlikesi vs de olmaz keşki almadan önce ölçülerine baksaydınız ama ben siz söylemeden fark edemedim.Çok güzel görünüyor hayırlı olsun:)

Teşekkürler,aslında küçük duruyor resimlerde ama gelince baya büyük enine en az 30 cm lazım yani.

Bu tarz ürünlerde almadan mutlaka ölçülerini bilmek gerekiyor. En azından ufak bir müdahale de olsa kullanabilmişiniz. Kullanışlı bir kuru alana benziyor. Güle güle kullanın.

Teşekkürler Emin bey kısaca buna kafasızlık deniyor. :D

Çok güzelmiş gerçekten akvaryumunuzada çok yakışmış. Vantuzlarla akvaryuma yapıştırılabilir mi bu alan ? Ağırlığı nasıl ? Benim su seviyem çok yüksek olduğu için vantuzlarla tutturulursa alabilirim belki

Gerçekten çok güzel. Kapluşlar güle güle kullansın :)

Yanlış hatırlamıyorsam 30cm yükseltme imkanı var. Senin akvaryumun suyu daha yüksek Ecem sanırım. Bunu tabana vantuzluyorsun çünkü :)

Evet 30cm oluyor en fazla ama penn plax ın altına kavanoz vs yüksek birşey koyarsan onun üstüne vantuzlarsın :)

Sudan kayiP olmasın diye kuru
Alanı ben akvaryumun dısına kOyup suyun icine rampa yaptım 225 litrenin 220sini rahat kullaniyorumdur

eminemre' Alıntı:
Yanlış hatırlamıyorsam 30cm yükseltme imkanı var. Senin akvaryumun suyu daha yüksek Ecem sanırım. Bunu tabana vantuzluyorsun çünkü :)

Tabana vantuzlamayı iyi yapmışlar ya :) Evet Emre ya ondan olmaz sanırım ama çok hoşuma gitti istiyorum ben ! :D

KillerPrince' Alıntı:
Evet 30cm oluyor en fazla ama penn plax ın altına kavanoz vs yüksek birşey koyarsan onun üstüne vantuzlarsın :)

Benim akvaryuma kavanoz komik durur :) Yoksa dediğin gibi düşündüm bende :D

Ecem yeter artık akvaryumun gayet güzel:D

Çok beğendim bi gün tekrar kaplumbaga beslersem bundan alacağım ! :D

Arkadaşlar diyorum ki penn plaxın üstüne kum koycam ince bir tabaka nasıl olur kaplumbağa dağıtabilir ama sizce güzel durur mu

evet öyle yap bende allınca öyle yapacağım güzel durur dağıtsada suya düşeceği için birşey olmaz ama sudan çıkınca kuru alanda ellerinin altına filan kum yapışabilir.

hangi siteden sipariş ettiniz? bende bu tarz bir şey istiyorum da fiyatı ne kadar?

Fiyatı 38 tl En düşük fiyat juenpetmarkette sanırsam.

teşekkür ederim:)

Geri