Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Penn plax tanıtımı

ben kestığinizi anlamadım bile yani gayet hos baska bir konunuda uzerine ince bir tabaka kum koyarsanız hos olur demıstım hala bu düsüncemdeyim yanlız benim merak ettiğlm blr şey var o kare şeklindeki çıkıntı ney ?

Cvp: Penn plax tanıtımı

Belki yem koymak için olabilir, mutlaka bir işlevi vardır.

ney acaba telefondan girmesem araştırırdım hemen :D

Bu arada anladığım kadarıyla Penn Plax ürünün adı değil, ürünün markası. Penn plax adı altında akvaryum için bir çok ürün var.

Penn Plax'ın sürüngenler için ürün kataloğu:

http://www.pennplax.com/pennplax%20pdf/RA-Reptology%20&%20Accessories.pdf

Evet ürünün adı Turtle Pier markası Penn plax.

Evet pet ürünleri yapan bir marka. Otomatik yemleme kaplarından biliyorum. Artık büyük akvaryuma geçtiğimde bende alıcam bunlardan. Kuru alan yapacam diye semt semt taş arıyodum bi ara sokakta sonradan öğrendim 70 değil 20,30TL olduğunu fiyatların :D

Bahsettiğiniz o kare çıkıntı iç filtreler için, adanın altında iç filtre koymak için bir bölüm var, oraya iç filtre koyuyorsunuz, filtrenin kafa kısmı da o kare çıkıntının altına geliyor :)

nameste108' Alıntı:
Bahsettiğiniz o kare çıkıntı iç filtreler için, adanın altında iç filtre koymak için bir bölüm var, oraya iç filtre koyuyorsunuz, filtrenin kafa kısmı da o kare çıkıntının altına geliyor :)

a çok güzel fikir ama yandan bakınca görselliği bozar bence

Çok güzel bir kuru alan.

Arkadaşlar bir sorum olacak alalı 3.gün ve kapluşlar kuru alana çıkmıyor neden acaba yeni diye mi ?

Alışmaları biraz zaman alabilir, kuru alanın güvenli olduğundan emin olduklarında çıkacaklardır.

İnşallah çünkü çok uzun zamandır nerdeyse 1 haftadır kuru alana çıkamadılar korkuyorum.

Bir sıkıntı olmaz dert etmeyin. Akvaryumdaki en ufak değişime alışmaları günler alabilir. Mutlaka çıkmaya başlayacaklardır.

çok havalı ben camdan yaptırmayı düsünüyodum bu en büyük mü

Geri