Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Pepe ve Şuşu

Cvp: Pepe ve Şuşu

Çok tatlılarr :) pepenin deseni ne ilginç öyle :)

Gerçekten çok hoş deseni var pepenin :)

orhanismail' Alıntı:
Pepe kız arkadaşım

Böyle bir kanıya nereden vardınız?
Kaplumbağalarda cinsiyet kabuktan veya desenden anlaşılmaz.Kesin cinsiyet belirleme 1 yaşından sonra belirli büyüklüğe ulaşan kaplumbağaların kuyruk, tırnak gibi farklılık gösteren kesimlerine bakılarak yapılır.

1 yaş tutturursanız gene iyi :D Ben 2 yaşına kadar dişi sandığım kaplumbağanın cisel organını görene kadar erkek olduğunu anlamamıştım.:haha:

emronyus' Alıntı:
1 yaş tutturursanız gene iyi :D Ben 2 yaşına kadar dişi sandığım kaplumbağanın cisel organını görene kadar erkek olduğunu anlamamıştım.:haha:

Sormayın benim oğlumda Pakize :D Bende uzun süre dişi sanmıştım ama işte şimdi 6.5 yaşında erkek Pakize :haha:

Pepe ve şuşu hem erkek hem dişi için uygun. farketmez zaten önemli olan sağlığı di mi:)
hala bir şey yemediler ama biliyomusunuz:(
pepenin kabuğu kurumuş, aslında daha güzel görünüyor.

muhteşem ikili :t65y:

mailto:/q/r/3wpt.jpg

mailto:/q/r/3wry.jpg

mailto:/q/r/3wsr.jpg

Geri