Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Raffy mineral mi reptil herbivor mu almaliyim?

Deadly Sto(R)m

Gümüş 5 Üye
Benim oburlara 1000ml raffy p anca 1 ay dayaniyor. Ben de 10000 ml almaya karar verdim. Ancak onu alana kadar adresemama.com dan 1000 er ml raffy i ve herbivor alacagim. Aklima takilan ise herbivor yerine raffy mineral mi almaliyim? 1000 lik vital sitede yok diye alamiyorum.

Cvp: Raffy mineral mi reptil herbivor mu almaliyim?

İlla o siteden mi almak zorundasınız ki ? Juenden dediklerinizin hepsini temin edebilirsiniz. mailto:/pet_urunleri.aspx?kat=153&ad=&mrk=273

Herbivor bitkisel yem, Mineral ise destek yem olarak kullanılır. Yani branşları farklı. Eğer vitamin damlanız var ise minerale gerek kalmaz. Haftada bir vereceğiniz stick yemlere damlatarak verebilirsin. Yoksa ufak da olsa mineral yem alınması iyi olur.

Sizinkiler herbivor yemekte sorun çıkartmıyorlarsa ne mutlu, yalnız vital mi yoksa herbivor mu desen vitali tercih ederdim ben.

Sitenin daha once de tanitimini yapmistim. Uye olup facebook sayfasini begenince 10, ankete katilinca 5 tl degerinde puan veriyor. Bende 15 tl var. Ayrica 50 tl uzerine hediye (ben sera termometre sectim) ve istanbul ici ayni gun ucretsiz teslimat var. E boyle olunca 65 liraya iki tane 1000 ml yem ve termometre almis olacagim.

Bebimkiler herbivor yiyor. O zaman simdilik herbivor alayim...

Sitenin daha once de tanitimini yapmistim. Uye olup facebook sayfasini begenince 10, ankete katilinca 5 tl degerinde puan veriyor. Bende 15 tl var. Ayrica 50 tl uzerine hediye (ben sera termometre sectim) ve istanbul ici ayni gun ucretsiz teslimat var. E boyle olunca 65 liraya iki tane 1000 ml yem ve termometre almis olacagim.

Bebimkiler herbivor yiyor. O zaman simdilik herbivor alayim...

İyiymiş kampanyaları. Herbivor yiyorsa alabilirsin. Eğer mineral ve vitamin damla yoksa, bir kutu mineralde bulunması iyi olur. Gerçi en ufak boyu 250 ml diye hatırlıyorum.

Sera nın sitesinde mineral yeminde büyüğü var ama bence gereksiz. Az kullanıldığı için bitmeyecektir. Bitkisel yem büyük hayvanlarda kesinlikle bolca olmalı ve öğünler iyi düzenlenmeli.

Aşağıda hiç satıldığını görmediğim iki Sera ürünü var. Acaba bunları getiren yerler var mı?
mailto:/tr/ueruenler/in_category/besin-katkilarivitaminler-3798/product/sera-reptimineral-c.html
mailto:/tr/ueruenler/in_category/temel-besin-3778/product/sera-raffy-baby-gran.html

Bu arada adresemama sitesi turtle banjk satıyor ama stokta yok dememiş. Bu firme ile iletişime geçmeden olup olmadığını anlayabiliyor muyuz? Yani ürün yoksa stokta yok yazıyrlar mı? Belkide ben denk gelemedim.

AEK' Alıntı:
Sera nın sitesinde mineral yeminde büyüğü var ama bence gereksiz. Az kullanıldığı için bitmeyecektir. Bitkisel yem büyük hayvanlarda kesinlikle bolca olmalı ve öğünler iyi düzenlenmeli.

Aşağıda hiç satıldığını görmediğim iki Sera ürünü var. Acaba bunları getiren yerler var mı?
mailto:/tr/ueruenler/in_category/besin-katkilarivitaminler-3798/product/sera-reptimineral-c.html
mailto:/tr/ueruenler/in_category/temel-besin-3778/product/sera-raffy-baby-gran.html

Bu arada adresemama sitesi turtle banjk satıyor ama stokta yok dememiş. Bu firme ile iletişime geçmeden olup olmadığını anlayabiliyor muyuz? Yani ürün yoksa stokta yok yazıyrlar mı? Belkide ben denk gelemedim.

Sanirim stoklari gercek zamanli. Cunku herbivoru ben hesabimdan sepetime ekleyince stok yok yazmis. Sonra ben silince esim kendi hesabiyla abilmis. Ama yine de arayip sorabilirsiniz.

Mineralden vazgectim cunku kooocaman kaplusa bitkisel yem gerekli biraz...

Cep telefonundan mesajlar karismis. 2. ve 3. paragraf benim yazdiklarim... :)

vital ile herbivor 3 aşağı 5 yukarı aynı yemler. yiyorlarsa sorun yok. elinde calcil ve vitamin damla varsa minerali es geçebilirsin.

Geri