Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Sahiplendirme - İstanbul/Anadolu Yakası - Yavru Kırmızı Yanaklı Su Kaplumbağası

mehmetkaraca

Yeni Üye
Merhaba, gerekli ilgiyi gösteremediğimi düşündüğüm için yavru 3 aylık kırmızı yanaklı su kaplumbağamı bakabilecek kişiye sahiplendirmek istiyorum.
Kaplumbağama şuanda 2 aydır bakmaktayım, aldığım hafta içinde nasıl yaşaması gerektiğini araştırınca fotoğraflarda görünen gerekli ekipmanları o hafta sağladım ki hayvan düzgün şartlarda yaşasın diye fotoğrafta iç filtre yok onuda varsayalım, alacak arkadaş kesinlikle herşeyi ile almalı (50x20x30 ışıklı akvaryum 1200₺, venus aqua iç filtre 300₺, ısıtıcı 600₺, 1 kutu yem 100₺ Akaryum kayası 100₺) kaplumbağa için kurduğum setap bir işime yaramayacak o gittikten sonra, sahiplenecek arkadaş setap için harcadığım maaliyeti karşılaması gereklidir.
Kaplumbağamın genel özellikleri yerine zor alışmıştı ondan sonra utangaçlığı gitti, suya ısıtıcı olmasına rağmen keyfi olarak az giriyor genelde yemek attıgımızda giriyor, çok obur en sevdiği yiyecek gammarus yemi arada küçük sebze taneleri iledebesliyorum.
Adres anadolu yakası maltepe'dir.
* iletişim: 05399507454

* Görsel 2024-04-16 saat 21.17.21_6e167837.jpg

* Görsel 2024-04-16 saat 21.18.50_4db6776f.jpg

Geri