Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

sarı yanaklı arıyorum

Onur6190

Bronz 4 Üye
Arkadaşlar sarı yanak su kaplumbağası sahiplenmek istiyorum

Cvp: sarı yanaklı arıyorum

Cok sirin oluyorlarmis resimde görmüstüm :D

evet cok tatlılar ama benim reslerim daha tatlı :hih: :133:

arkadaşlar aslında bu konudan bir sürü var diye biliyorum konu açmadan arama motorundan baksanız oraya yorum yaparak arasanız daha iyi olabileceği kanısındayım üstelik anasayfadaki konular da boşuna kaybolmamış olur

bende yanakları sarı kaplumbağa var biraz turuncuya dönük. satıyorum herşeyiyle beraber. 3 taneler. 2 erkek 1 tane dişi var

mailto:/forum/Konu-satilik-su-kaplumbagasi--9794.html

Bu konuda satılan kaplumbağalar sanırım.

AEK' Alıntı:
mailto:/forum/Konu-satilik-su-kaplumbagasi--9794.html

Bu konuda satılan kaplumbağalar sanırım.

Emre abi yanlışsam düzelt , Merve hanım yanakları sarı ama turuncuya yakın demiş res bunlar değil mi ? sarı yanakla karıştırılmamalı sarı yanak zannedip alan olur düzeltmek istedim.

Bende bu sebeple resimlerini ekledim Samet. Tabiki bunlar tartışmasız res. Sende dikkat ettiğin için teşekkürler.

senin o amaçla eklediğini biliyorum da forumda çok karşılaştım yanağı turuncuya yakını sarı yanak zanneden ben de tam bir emin olmak için sordum :)

O zaman bu durumdakiler içinde açıklama oldu. Bazı reslerin yanakları daha açık renk oluyor doğru.

Geri