Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Sera pond granutat

antifbyigit

Bordo Bereli
Arkadaşlar benim kapluşlarımın ve kuşumun yemi bitti.Babam yem almak için benimle geldi.Adama sera p verirmisiniz dedim.Adam verdi.Sonra seranın fiyatı 25 tl oldu dedi.Bende başka marka yem varmı dedim.Bana sera pond granutat verdi.Bende bu balık yemi dedim.Sonra adam fazla besin farkı yok aynı hesaba geliyor dedi.Sera p 25 tl bu ise 205 g 27 tl dedi.Yanı p nin 4 katı boyunda. Ben hayır demeye kalmadan babam,beyin dediği doğrudur dedi ve onu aldı.Ben daha açmadım.Eğer kullanılmazsa geri götüreceğim yada kullanabilirmiyim? Bu yem bana 5 ay gider ama emin olmam lazım kullanmak için.

Cvp: Sera pond granutat

İçerisinde ıspanak, maydanoz var bu yemin.
Kesinlikle kullanma bu yemi.Bu besinler kaplumbağalar için zararlı.

Tamam geri iade edeceğim.

Geçici bir süre için daha ucuz bir yem markası varmı.

İnternetten satın alırsanız kargo ücreti dahil 250ml paket 15TL ye geliyor. 1 ay önce satın aldım.

eminemre' Alıntı:
İnternetten satın alırsanız kargo ücreti dahil 250ml paket 15TL ye geliyor. 1 ay önce satın aldım.

Hangi siteden alabilirim? Birde büyük boyunu alacağım.Varmıdır?

GittiGidiyor, Juen Pet Market ve Otuz.com en çok önerilen siteler.
Yemlerin 1000 ml'ye kadar boyları mevcut.

Ben gittigidiyor.com dan o an uygun fiyata hangisi varsa onu alıyorum. Siz de arayıp size makul geleni sipariş edebilirsiniz. Orada boyutları ve yem ile ilgili bilgiler yazıyor.

Juen Pet Market tten şimdi 1000ml sera raffy p sipariş ediyorum. :)

Bir şey diyeceğim.Sera raffy p nin içindede ıspanakla maydonoz var.Zararlı değilmi bunlar?İçindekileri okurken dikkatimi çekti.

Kaplumbağalar için yapılan yemlerde ki miktarlarla balık yemlerinde ki miktarlar farklı oluyor.
Onun için içeriklerin tam oranlarının bilinmesi lazım.
Riske etmeye değmez bence bu konu.

Anladım sadece içimde kalmasın diye sorayım dedim :) şimdi elimde 205 gr balık yemi var petshopa iade edicem mecburen. :)

Yemi sipariş ettim 3 gün içinde elime 1000ml yem gelecek 38 tl verdim yeni filtre alacam onuda burdan alırım heralde filtre varmı bilmiyorum daha bakmadım. :)

Arkadaşlar gereken cevabı vermişler..
Yeni yeminiz hayırlı olsun ..
Umarım bir an öncede filtreye sahip olursunuz..

Benim korkum balık yemini adamlar iade almassa elimde kalır en kötü forumda balık besleyen birine hediye ederim :)

Filtre almama daha 1 ay felan var bu sitede filtre çeşidi fazla değil ama...

Geri