Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

sevimli canavarlarım

nullmoon

Bronz 4 Üye
bunlarda benim sevimli yaratıklarım

http://www.youtube.com/watch?v=vPxImJkHKeQ

Cvp: sevimli canavarlarım

Çok güzel akvaryumunuz. Şelale mükemmel olmuş. Akvaryum ve kapluşların boyutları nedir acaba.

sevimli canavarlarım

akvaryum 100cm x 60cm x 40cm boyutunda

kaplumbağalarım ise erkek olan 9cm dişiler 10 ve 11 cm

akvaryumu, filtre tesisatını ve arka fonu kendim yaptım. kaplumbağalar balıklardan daha çok kirlettiği için dipte kum yerine iri taş kullanmayı tercih ediyorum. şelalenin altında duş yapmayı çok seviyorlar

Maşşallah çok güzeller akvaryumunuz da çok hoş

Akvaryumunuz sade ve acayip güzel.

Teşekkür ederim izlemesi çok keyifli..:)

Süper olmuş akvaryum çok beğendim :) Ellerinize sağlık :D

Teşekkürler daha videoları var yüklicem yakında:) akvaryum fon çalışmalarımda devam ediyor. yeni bir şelaleli havuz yapıyorum bitsin onuda paylaşıcam sizinle:)

Teşekkür ederim elimden geldiği kadar... :)

akvaryumunuz aşırı derecede güzel olmuş resmen hayran kaldım maaşallah aman nazar değmesin :D hele şu arka fon çok güzel olmuş . Yapım aşamasınıda resimlediyseniz eğer onuda koyabilirmisiniz yada ne biliyim sipariş alıyormusunuz bu konuda :D. TAbi işin şakasıda yani yanlış anlaşılmasın :D ama cidden çok güzel olmuş bende buna benzer bişey yapmak istiyorum

sevimli canavarlarım

arka fonu strafordan yaptım. yapıp aşamasını resimlemedim ama nette bir çok yerde nasıl yapıldığı anlatılıyor. sipariş alıyorum :) aşağıdaki konuda diğer yapmış olduğum akvaryum fonlarınıda görebilirsiniz.

mailto:/forum/Konu-paludaryum-terraryum-ve-akvaryumlara-strafordan-fon-ve-kaya.html

maşallah çok tatlılar akvaryumunuzu çok beğendim :)

ah ah en 30cm olunca arka fona sadece poster yapıştırabiliyorum :) ama tosbağam çok mutlu :D sizinde akvaryumunuz çok güzel gerçekten kaplumbağalarınız da baya büyükmüş :)

sevimli canavarlarım

Maaşallah çok şirinler pek de hareketliler maaşallah :) Akvaryum çok güzel olmuş elinize sağlık.

teşekkür ediyorum bu arada kaplumbağalarım 3den 7 ye çıktı :):)

yeni açtığım bir konuda bahsettim erkek dişinin boynundan ısırmaya başladı önceden çok iyi anlaşmalarına rağmen

akvaryum ıcındekı kayam cok buyuk onun yerıne daha ınce bı kaya yapıyorum sımdı

Geri