Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Şevket ve Minişten Birkaç Kare :)

XeuaHwaHero

Taç 5 Üye
Herkese merhaba. Şevket ve minişten resimler sunmak istedim sizlere. Değerli yorumlarınız için teşekkürler.. ^^

Akvaryumda akşam olurken miniş.. :)

mailto:/djGr5n.jpg

mailto:/59Q0dd.jpg

mailto:/A2kVmq.jpg

mailto:/0VBXqL.jpg

Tosbağa aleminin haşin erkeği, bıçkın kabadayısı Şevket dayıdan birkaç kare :fear: :w00t:

mailto:/279d6j.jpg

mailto:/BXAnav.jpg

mailto:/ZNE6XZ.jpg

mailto:/oQk5Xk.jpg

mailto:/lYWXqb.jpg

mailto:/VpMO9r.jpg

Cvp: Şevket ve Minişten Birkaç Kare :)

kaytan bıyıklar iyi gitmiş. diğeri hasta olan değil miydi ilker.

cem' Alıntı:
kaytan bıyıklar iyi gitmiş. diğeri hasta olan değil miydi ilker.

Evet abi o baya toparladı. Bir haftadır foruma giremedim yoğundum.

resimden fena gözükmüyor. uygulama yapıyor musun hala. yeme başladı mı ?

Büyük olan gayet iyi gidiyor maşallah. Ufaklıkta bayağı iyi görünüyor.

Şuan için herşey stabil uygulama yapmıyorum böbrekleri ve bünyesi dinlensin diye. İştahı tam yerine gelmedi. Ancak o baygın halide gitti. 0.2 mm de büyümüş aldığımdan beri.

büyüme gerçekleştiyse hastalıktan kurtulmuş demektir. aksi halde büyümezdi. yinede bünyesinde zayıflık var. kuru alana çıktığında üşümeyecek şekilde gerekli önlemi alırsın. mineral yem varsa bu hafta 3 gün tek öğünde ver. kırgınlığı gidip iştahı açılsın.

önümzdeki haftadan itibarende 2 gün tek öğün devam edersin. tam kendine gelince tek günde tam öğün yaparsın.

cem' Alıntı:
büyüme gerçekleştiyse hastalıktan kurtulmuş demektir. aksi halde büyümezdi. yinede bünyesinde zayıflık var. kuru alana çıktığında üşümeyecek şekilde gerekli önlemi alırsın. mineral yem varsa bu hafta 3 gün tek öğünde ver. kırgınlığı gidip iştahı açılsın.

Gerekli tüm tedbirleri aldım abi bakalım zaman gösterecek iştah durumu duzelecektir diye umuyorum. Tamamdir herşey deyip içime sindiği vakit dayıma teslim edeceğim zaten.

cem' Alıntı:

önümzdeki haftadan itibarende 2 gün tek öğün devam edersin. tam kendine gelince tek günde tam öğün yaparsın.

Şevketin cinsiyeti hakkında bir görüşün varmi abi. Ben erkek gibi bir öngörü içerisindeyim

şu an öyle bir hali var ama yüzük ile orta parmak tırnakları diğerlerini geçtiği anda erkek olduğu netlik kazanır.

kuyruğa şu an için güvenme.

cem' Alıntı:
şu an öyle bir hali var ama yüzük ile orta parmak tırnakları diğerlerini geçtiği anda erkek olduğu netlik kazanır.

kuyruğa şu an için güvenme.

Evet hafif uzun sanki

Geri