Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Sizce sonra ne oldu?

Cvp: Sizce sonra ne oldu?

Allahıımmmm bende ordaki sayfaya sorucaksın sanmıştım :D

Oraya çok çektirdim zaten :) Bu fotoğraf buranın uzmanlık alanı :hih:
Tahminlere göre karikatürünü yaparız :)

Bence suya atladılar :)

Ayrıca :hih::hih::hih:

Amerika da bu sahne sanırım sık yaşanıyor. Ağzına sığmayacağı için timsah ilgilenmez bence. Dikkat edilirse sondaki iki kaplumbağa bu tip yırtıcılarla daha önce arkadan saldırılara uğramış ama başarılıda olmuş.

Bundan iyi karikatür çıkar. Köprüde karşılaşınca kervana ağır vasıta yol vermiştir bence.

En önde ki durumu fark edip arkaya döner ve der ki: "Çocuklar sakın gelmeyin kütüğün bu ucu çok garip bir yere çıktı." Sonra da suya atarlar kendilerini. :haha: Aynı bu videonun son sahnesinde olduğu gibi. :haha:

[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=SeoDNunYoxg[/video]

Cem abinin paylaştığı bir videoda dünyadaki en güçlü çene bu amerikan timsahlarınındı o yüzden bence kaplumbağa kabuğunu kırabilirler ama umarım tercih etmedikleri bir canlıdır

En güçlü ikinci çene bu Yaşarcan. İlki afrika timsahıydı. Birde buradaki timsah daha genç gibi. Erişlin olsa kırabilir ama bence bu kıramaz.

Video tam uymuş, en öndekide zaten arkaya dönmüş :) sen bunu karikatür haline getirirsin Neslihan.

mailto:/2hwkme.jpg

işi aceleye getirdik aslında düşünsek resme alternatif çok var. sizden de bekliyorum bir şeyler.

İyi uyarlamışsın Cem. En çok fantastik dörtlüye güldüm :) :)

Karikaturcumuz yapar biseyler belki cem abi :)

Cem abi çok güldüm akşam akşam.Sitede böyle üyeler varken insan çıkmak istemiyor.:w00t:

Geri