Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Sky & Ciko*

Pasif

Bronz 2 Üye
Arkadaslar sonunda kaplumbagalarım geldi.Suanlık kuru alanı geciliğine yaptım

Kaplusum:Ciko* & Sky

Sky Suanlık Cok Utangac cok korkuyor malesef öldüüü :(

Ciko* Hiperaktif Bir Kaplus ısıtıcının üstünde duruyor

Şuanlık suyum biraz soguk 2 tane kaplusum var.3 adet Karides attım suya ama hic yemediler su soguk ondanmı? Yoksa Akvaryumları Daha yeni Ondanmı ?

mailto:/photo/my-images/848/resim014s.jpg/

mailto:/photo/my-images/52/resim015jw.jpg/

mailto:/photo/my-images/24/resim016zu.jpg/

mailto:/photo/my-images/821/resim013y.jpg/

Artist Cikomdan Pozlarr :)

mailto:/10moeo7.jpg

Suyun soğuk olması çok tehlikeli keşke biraz sıcağa yakın ılık su koysaydınız. Isıtıcınız çalışmıyor mu? Umarım hasta olmazlar yarına kadar...

Isıtıcıyı yeni koydum simdi biraz su kaynattım döktüm tam ılık oldu 5-10 dk sonra gittim karidesler yok yemisler :)

Kaynar suda hoş değil. Termometre almanız gerekli.

Okadarda kaynar değil canım biraz çaydanlıkta kaynattım döktüm :)

Ama haklısınız termometrem yok yarın alacağım

Suyun ısısı kaç derece olmalı?

Eğer forumda biraz araştırma yaparsanız bu en temel bilgilere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.
Kaplumbağadan önce hep dediğim şey ısıtıcınız olmak zorunda ve su 28 derecede sabit olmak zorunda.

yavrucuklarınız hem suyun soğukluğundan hemde yeni evden dolayı yememişlerdir :D artık rahat ederler:D

Hiperaktif olana dikkat edin utangacın yemini o yer muhtamelen. :)

Fotoğrafları ben açamıyorum.Sadece bende mi görüntülenemiyor?

Geri