Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Softshell Kaplumbağa Şakir

Gastamonulu

Bronz 2 Üye
Şakirle 3 ayı doldurduk,şakirin ve akvaryum son halini paylaşmak istedim. Şuan 40 adet Karma bir balık akvaryumunda bakıyorum. yalnız bir sitemim var, forum res forumu ondan şüphe yokta :D  , softshelleri diğer türler altında değilde , çizgili dere kaplumbağası gibi ayrı bir başlık altında incelersek daha iyi olacağı kanısındayım. Türkiye de bu tür sahibi olanların sonuçta bilgi sahibi alabilecekleri tek kaplumbağa sitesi burası. Anlatımda bir yanlışım varsa affoluna.

Şakir ve Akvaryumu videosu

Eğlence amaçlı Şakirden kareler 

RESİMLER

mailto:/GY2z66.jpg

mailto:/j51BqJ.jpg

Cvp: Softshell Kaplumbağa Şakir

Maşallahı var sedat abi çok şeker sağlıkla büyür inşallah ???? ama videoda dediğin gibi balıklarla beslemek cesaret ister.Bu arada akvaryumu çok beğendim ????

balıklara uzanmıyor mu ?

Sedat ortam güzel olmuş şimdilik sıkıntı yok. Yeri iyi hayvanın.

Çizgili için çok sonra başlık açtık o da çizgiliye sahip üyenin çoğalması sebebiyle gerekli görüldü. Yalnız yine çizgiliye ait konular diğer konular içinde süre geliyor. Gelecek yönetim toplantısında bu hayvana ait bir başlık açma işini ele alırız. Sen diğer türlerden devam et. Başlık açılma konusu onanırsa ben o başlığa taşırım tüm konularını.

yanlız ben yanlış bilmiyorsam bunlar reslerden daha hızlı büyüyor büyüdüğünde senin balıklardan eser kalmayacak sedat :)

Maşallah çok cana yakın. Benim softshell in hayat amacı bir yolunu bulup parmağımı ısırmak :) uzun ömürlü olsun yavrucak akvaryumu da çok güzel. İleride balıkları avlayacaktır. Balıklarınız da çok güzel softshell biraz büyüyünce ayırmak gerekebilir.

Teşekkürler yorumlar için, balıklara uzanmıyor şu an için ama ileride ne olur bilmem :)

ilerde ne olacağı belli senin şakire güzel bir ziyafet olucaklar :)

Geri