Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Su kaplumbağası sahiplenmek istiyorum

nssinann

Bronz 5 Üye
Her şehirden olur yeterki yalan olmasın lütfen bana ulaşın teraryum hazırladım uvb lambalı ısıtıcılı dış filtreli fakat satışı yasaklandığından kaplumbağa bulamıyorum hayvanınıza layığıyla bakıcağımdan emin olabilirsiniz

Bende 2 tane kaplumbağa var ikisine birden bakabiliyorum fakat büyüyecekleri için 2 tane kaplumbağaya yer hazırlamak zor gelecek o yüzden iyi bakılacağına emin olduğum birine bir tanesini sahiplendirebilirim. 6 - 7 cm kabuk boyunda dişi olduğunu düşünüyorum. Ankara'da ikamet ediyorum gelebilirsen ve yaşayacağı akvaryumun bir fotoğrafını gösterebilirsen olabilir.

Her şehirden olur yeterki yalan olmasın lütfen bana ulaşın teraryum hazırladım uvb lambalı ısıtıcılı dış filtreli fakat satışı yasaklandığından kaplumbağa bulamıyorum hayvanınıza layığıyla bakıcağımdan emin olabilirsiniz
Benimle de iletişime geçebilirsiniz
Ben akvaryum ortamı sağlayamıyorum çünkü

Çizgili dere kaplumbağası değilse ilgilenmiyorum dostum

Geri