Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Su kapluşum hastalıgı ve ilerleme

yokbe12

Bronz 5 Üye
Mrb en son kaplumbagamı veterinere ücretsiz vermişdim ancak veteriner bir süre istanbulda olmayacagı icin geri almamızı istedi son olarak kapluşumun gözleri şişmiş ve kapanmış bnun icin theramicin al dedi sabah akşam 2 defa sür 10 dk ışık altında bırak dedi aldım onun dışında devit 3 al yemine damlar dereceyide 30 derece yap dedi şuanda bunları aldım ve dedigi şeklde uyguluyorum ancak yemek yemiyor kapluşum aclıkdan ölecek ::( sizden tek ricam ne yapmalıyız bu konuda yemek yemesi icin ?

Eczaneden genta alıp sabah akşam gözlere üçer damla ağzına dörder damla damlat. Petshoptan damla vitamin alıp her gün öğle gibi iki damla damlat. Başka yapacak birşey yok. Süreç uzun tedaviye cevap verse bile iyileşmesi bayağı zaman alacak. Yeme işine gelirsek gözlerin tamamen iyileşmesi lazım enfeksiyonunda toparlaması. Pomadı sürme.

Cvp: Su kapluşum hastalıgı ve ilerleme

Cok gecmis olsun umarim iyilesir yavrucak..

Geri