Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Süleman Geri Döndü :)

meritiko

As 3 Üye
Arkadaşlar aranızda Süleman'ı ve beni tanıyanlar vardır elbet.Uzun bir sürü forumda yoktum geri döndüm :) Dönmüşkende Süleman'ın bir kaç fotoğrafını çektim :) Evinin fotoğrafını çekmedim çünkü yeni evi yapım aşamasında,yeni evi bittikten sonra yeni evinin fotoğraflarını çekicem :) Süleman yılbaşında 3 yaşına girecek bayada büyüdü :) Bunlarda Süleman'ın yeni çekilmiş fotoğrafları;Büyüdükçe çirkinleşiyo kereta :)

mailto:/iz9sue.jpg

mailto:/5pomx4.jpg

mailto:/3480nwm.jpg

mailto:/2uh0nzb.jpg

mailto:/2wedma9.jpg

mailto:/28satn4.jpg

Cvp: Süleman Geri Döndü :)

sülümanı hatırlıyorum :D bayağı büyümüş :D

ah ah disi ciksaydi ogluma alacaktim :) Gitgide buyuyor ufaklik o daha bizim icin

çok tatlı bir hayvan Allah nazardan saklasın. tırnaklarda okkalı hani, öyle bakışı var ki, bana yan bakanı çizerim der gibi. külhanbeyimiz.

çok da sağlıklı ve mutlu görünüyor inşallah bizim küçük kaplumbağalarda böyle büyür :)

Uzun süredir yoktunuz Meriç bey arada selam verin yahu :) Her gördüğümüzde daha da büyümüş oluyor Süleman da, maşallah tam koca kafa olmuş şimdi :D

Geri