Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Süleman :)

meritiko

As 3 Üye
Bir tek akvaryum taşları ve bitkisi eksik onuda yakında alacağım :)
mailto:/2eai9ur.jpgmailto:/f25xj4.jpg
mailto:/acwxaw.jpgmailto:/2ueqhx2.jpg

Konu kendi kaplumbağamızı tanıtalım kategorisine taşınmıştır/tubidik

Kuru alan, filtreyi de göremedim fotoğraflarda.Dekorunu zamanla tamamlarsınız.
Kaplumbağanızın gözlerinin etrafı değişik görünüyor.Bir hastalık falan mı?yoksa aldığınızda o şekilde miydi?

Evet tam dekoru tamamlanmadı.Gözlerinin etrafı aldığımdan beri öyleydi diye hatırlıyorum hastaysa ne olmuş olabilir?

Gözleri biraz değişik duruyor. Şimdilik kuru alan yapana kadar bir taş da kullanabilirsiniz. Üzerine mutlaka ısıtmak için bir masa lambası tutun. Sıcak bir yuvasının olması çok güzel. Güle güle otursun kapluşunuz.

tubidik' Alıntı:
Gözleri biraz değişik duruyor. Şimdilik kuru alan yapana kadar bir taş da kullanabilirsiniz. Üzerine mutlaka ısıtmak için bir masa lambası tutun. Sıcak bir yuvasının olması çok güzel. Güle güle otursun kapluşunuz.
gözlerindeki olayı anlamış değilim umarım kötü bir şeyi yoktur :(.Bu arada lambası var açıyorum akvaryumuda ısıtıyor :).Şimdilik taş kullanacağım çünkü kuru alanı nasıl yapabilirim bilmiyorum akvaryum çok büyük değil çünkü :(

Heh bu arada dikkat ettim.Gözlerinin öyle gözükmesinin sebebi yakın çekimmiş :) Şimdi dekorasyonu tamamlanmış sayılır.Lambası var kuru alanı var ısıtıcısı var.Bir tek fitresi eksik oda yakında gelir :)

Cvp: Süleman :)

Kuru alanınızı cd kapından yapabilirsiniz.Nasıl yapılacağı forumda mevcut.

Geri