Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

T Rex'den yeni pozlar

azrael

Gümüş 5 Üye
Burada uykuda... :)

mailto:/k12bsm.jpg

Burada da karnını doyurduktan sonra dinlenmeye çekiliyor.

mailto:/2j1q7h5.jpg

Cvp: T Rex'den yeni pozlar

kaplumbağanız çok hoş gerçekten bence akvaryumunuz yeterli büyüklükte yanına bitane arkadaş alırsanız hiç fena olmaz bence hemde pet shopta işkence çeken kayvancağızları kurtarmış olursunuz :smile:

Biraz daha büyüyüp o akvaryumu doldurduğu zamanlarda eminim daha güzel kareler yakalayacaksınız :)

Maşallah diyorum :)

mailto:/f3x0tu.jpg

mailto:/zuilhx.jpg

mailto:/8yf0pf.jpg

:)

Kapluşunuz çok güzel gözüküyor maşallah ama sudan fazla dışarı çıkarmayın hastalanabilirler :)

Isıtıcınız kaç watt ve modeli ne? Tamamı suyun içinde o yüzden soruyorum

Teşekkür ederim. :)

Markası şu an aklımda değil fakat; gücü 200 watt.
Yalnızca güneşlendireceğim zaman dışarıya çıkarıyorum. Havalar burada hala yazı aratmıyor. Malum gerçek güneş ışığının yerini hiçbir şey tutmaz. O da bundan keyif duyuyor. Havalar serinlediği zaman çıkamayacak dışarı. Şimdilik geçici bir süreç
. :)

Hastalığı atlattık. Keyfimiz yerinde... Yakında yeni fotoğraflar gelecek... :)

Güzel haber, sevindim :)
Yeni resimleri bekliyoruz.

maşallah kaplumbağan gerçekten tatlı.kaplumbağa için değil senin için yazıyorum bunu.kendi sağlınığınıda unutma çünkü kaplumbağalarda bağışıklık yapan bazı bakteriler bizler yani insanlarda ciddi hastalıklarda oluşturabiliyor.o yüzden kaplumbağanla oynadıktan sonra bir sıvı sabun kullanmanı öneririm

Maşallah aynı benim büyük kaplumbağamın küçüklü:D

Geri