Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Tanışma vakti :)

turtle..

Altın 4 Üye
HUYSUZ:Merhabalar..Adım huysuz,ismimle özdeşleşen bir karakterim var :D yemleri ilk önce ben alırım oda yetmezmiş gibi alyanağın yemeklerine de sarkarım,devamlı firar etmek için uğraşırım,suya düşen herşeyin tadına bakarım,alyanağı devamlı ısırırım hatta annemin parmağını bile ısırdığım oluyor:D.
Bu yüzden de annem bana huysuz adını verdi :hih:
ALYANAK:Merhaba ben alyanak,annem bana alyanak dedi;çünkü en ufak sesten korkar saklanacak yer ararım,yemeklerimi hep huysuza kaptırırım,çok utangacım biraz da korkak.Küçük olduğum için huysuz hep beni ısırır :'( annem çok kızıyor ona ama huysuz işte.Eskisi gibi ısırmıyor ama sanırım artık beni seviyor ^^
Annemle tanışalı 2 ay 19 gün oldu..Annem bizi ilk aldığında plastik bir evimiz vardı ertesi gün küçük bir akvaryuma taşındık.Annem hergün evimize bişeyler ekledi,evimiz güzelleşti..En son kocaman bir eve taşındık,kuru alanımızın dekoru değişti,bir sürü renkli taşlar var evimizde bir de deniz kabukları, yeni evimize alışmak biraz zaman aldı ama şimdi mutluyuz ^^
Bizi alıp iyi evlerde yaşattığınız için anneme ve tüm kaplumbağa severlere teşekkür ederiz ^^
Bunlar da bizim ve evimizin fotoğrafları.. huysuzmailto:/img39/4605/goruntu1212.th.jpgmailto:/img857/4617/goruntu1211.th.jpgmailto:/img51/9279/goruntu1203.th.jpgmailto:/img843/6977/goruntu1201.th.jpgmailto:/img406/795/goruntu1198.th.jpgalyanakmailto:/img824/1729/goruntu1214.th.jpg

Cvp: Tanışma vakti :)

Hoşgeldiniz aramıza :)

Isırmalar devam ederse beklemeden ayırın kapluşları, yaralanmalar olabilir.

Devamlı takipteyim yaralama boyutunda değiller :)

Merhaba ikiside birbirinden tatlı maşşallah :) sağlıklı büyürler umarım

Mükemmel bir kapluş annesisiniz :) Kapluşlar da çok tatlı maşallah :D

teşekkür ederim Melisa hanım :) inşallah herkesin kapluşu sağlıklı ve uzun yıllar yaşar Ayça hanım :)

Merhaba,
Çok şirinler, ufaklıklarla sağlıklı bir ömür dilerim.

Hosgeldiniz :)
Imzaniz cok guzel olmus :)
Tanitiminiza ise diyecek laf yok, harika otesi :)

Geri