Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Tatile gidiyorum

mertcanerdinc

Taç 2 Üye
Arkadaslar cok acil yardiminiza ihtiyacim var . 10 gun evde kimse olmayacak . Kuzenime anahtari vericem ama gunde 1 kere yem verse yeter mi . Lambalari acik olmayacak . Hastalanirlar mi arkadaslar bisey olur mu cok endiseleniyorum :(

İki kere yem versin :) lambaları acık olursa iyi olur aslında. Yanına alsana ??? Saklama kabına yanlarina sünger altına havlu koyarsın olur ısıtıcınıda alırsın

Yanima alamam hem yol uzun hemde strese falan gerek yok . Gunde 1 kere verilse ne olur ?

Hayir hayir . Gunde bi tane degil . Gunde bi tane verirsem kuru alani yerler :D 4-5 tane vericek bi tanesine

Cvp: Tatile gidiyorum

Diğer lamba vs konularını hallettin sanırım, yemleme belirttiğin şekilde sorun olmaz Mertcan. İyi tatiller.

mertcan zamanlayıcı alıp lambayı ona tak. fiyatları 5- 20 tl arası değişiyor. normal ısıtıcı ampul ise sabah 10:00-20:00 arası ayarla. kendi yanıp kendi sönsün. yem işine gelirsek hayvanların kabuk boyu kaç cm ?

İyi yolculuklar.Filtresi,ısıtıcısı olduktan sonra bir şey olmaz kaplunbağanıza:smile:

Geri