Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Teşekkür Ederiz...

furkansankapan

Bronz 1 Üye
mailto:/forum/attachment.php?aid=595Hulk'u Ramazanın ilk günlerinde aldım...İlk aldığımda çok utangaçtı ama sonradan açıldı plastik kapta (ölüm fanusunda) beslememe rağmen....bazı geceler bbeni taşlaarı eşelemesiyle uuyutmayan Hulk bütün ailemin sevgisini kazanmş durumda hatta ilk başta nefret eden annem kendi yemlemeye başlamıştı.Bugün onu petshopa geri götürme kararına varmıştım ama sonra bu kararın kötü bir karar olduğunu farkettim sürekli karar deiştiriorum ama sonra yine karar değiştirdim aldığım yerdeki akvaryumda ölmüş kaplumbağalar hala suyun içindeydi hatta bir kısmı çürümüş sadece kabuğu kalmıştı...En iyisi bana pet shop tarafoından verilen plastik kaba bir ısıtıcı almak ve sonra para biriktirip bir akvaryuma geçerek eksikleri kapamaktı...şimdi heyecanla bayramda alıncak akvaryumunu beklior
Böylece Sevgili Hulkumdan ayrılmadım canımmm bnm...

mailto:/forum/attachment.php?aid=595
Videosu Burada:):):) http://www.dailymotion.com/video/xf4vba_hulk_animals

Maşallah gayet sağlıklı görünüyor. Öncelikle ısıtıcısını temin edebilirseniz daha iyi olur. havalar soğudu malum :( Uzun mutlu seneler dilerim Hulk'la birlikte.. :)

En kısa zamanda akvaryuma geçmenizi öneriyorum ''ölüm fanusu''nda kaplumbağa bakılmaz ve ısıtıcı takamazsınız.

bende ölüm fanusunda bakıyordum kapluşlarıma ama 2 haftadır akvaryumdalar büyük bir sevin ve hareketlilik var kapluşlarda hatta biri biraz hasta olmasına rağmen akvaryumda dolaşıyor bazen oyun oynuyor onlar mutlu oldukça bende mutlu oluyorum

suanda plastik kaba ısıtıcıyı taktınızmı???çünkü bende öle bisey yapmayı düsünüom da....

Sayın ''furkansankapan'' +Rep'inizi Ve Teşekkürünüzü Verdim Gerçekten Çok İlgili Bir Üyesiniz Hulk'la Mutlu Huzurlu Nice Zamanlara... :)

Esen Kalın.. :D

Cvp: Teşekkür Ederiz...

Çok hareketli maaşallah.

Geri