Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Tür hakkında bilgi?

Hüsom48

Gümüş 3 Üye
aaman allahım bu tür de ne böyle bir bilgisi olan yazabilirmi ?

mailto:/photo/my-images/836/268896041.jpg/

Cvp: AMAN TANRIM BU DA NEE

Albino map turtle sanırım.Res değil.

Cvp: Tür hakkında bilgi?

Bu bir lbino Mississippi Map Turtle. Favori kaplumbağa türümdür. Yıllardır arıyorum bunu ben.

Evet ılk gordugumda balık sanmıstım yanı sarı kaplus gordumde beyazını ılk defa gordum..

adı yada türü hakkında bilgim yok da beyaz çikolataya kaplanmış bir kapluş benim için:D

Hahah beyaz çikolatamı yerım yaa ben bunu bu turler sızce kac money dır ?

Ben bir ara Best Exotics e sormuştum. Toptan getirilirlerse ucuz olurmuş ama tek getirirlerse 100 den aşağı olmuyor.

Vay canına yanı 1oo tl tamı tamına 50 tane kırmızı yanak degerınde vayyy be

Ama toplu alım yapsaydık 40 TL olurdu çünkü Amerika'daki değeri RES in iki katından az.

http://www.turtlesale.com/home/index.php?page=rare-turtles-page-3 kaplumbağanın fiyatını öğrendim bu sitede ilk ilanda.

Evet gordum tam 249 dolar turk lırası ıle 4oo tl felan bu kaplumbagayı boyle onemlı yapan sadece beyaz olmasımı ?

Bu hayvanlar hasta hayganlar albino hastası böyle olunca daha değerli oluyorlar o sitede 2 başlı kırmızı yanakli tam 3600 dolar dı.

O kadar parayı kım verır kı al 1 tane normal kaplumbaga o parayla onu krallar gıbı yasatırsın

Sizin dediğiniz sitede bu türü albino olmayanı 20 Dolar ama :D

Albino olması 230 dolar fark ediyormuş demekki. :D

Bu sitenin güzel bir yanı da yavru kaplumbağa dahi olsa cinsiyetini seçebiliyorsunuz. Sanırım kan testi ile belirliyorlar. Ama ilerisi için avantajlı bir durum.

Geri