Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Turtle pier

antifbyigit

Bordo Bereli
Arkadaşlar bana bu üründen lazım boyutlarıda bu ürünle aynı olmalı nerde bula bilirim interneten siphariş etmiyecem Ankarada nerede vardır ve fiyatı ne kadardır.

mailto:/v/t/3trgr.jpg

Buda videosu aynısından lazım bana.

[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=l_6D84akaUY[/video]

Cvp: Turtle pier

Ben araştırma yaptım Türk sitelerinde bulamadım ve 2. el ilanlarında da yok sanırım sadece yurt dışından getirtebilirsin . Ben yurt dışından getirirken yazın yapmayı tercih ediyorum ama inşallah bulursunuz bol şans.

Forumda var bi kişide bundan ama kimde vardı unuttum.

Ankara'da var mıdır bilmiyorum.
Ilgar Bey Türk sitesinde bulamadım demişsiniz buyrun:
mailto:/Penn-Plax-Turtle-Pier-Kaplumbaga-Adasi,PR-7694.html

Benim aradığım bundanda değil bana büyüğü lazım. :( Benimkilerden bi tanesi sığmaz buna ikitanesi nasıl sığacak. :/

doğru söylüyorsunuz, sizin yetişkinler sığmaz :) En büyüğünü almak fiyatça biraz pahalı olabilir. Onun yerine akvaryuma asma kat şeklinde cam kestirseniz?

Akvaryum bi kaç aya değiştirebilme ihtimalim var ondan birde asma kat yaptırırsam üstü açık kalır tam yanında balkon kapısı var hasta olurlar.

O kadar da sorun olmaz balkon kapısı, kışın biraz dikkat edersiniz. Büyük kaplumbağalar için piyasada ki hazır ürünler yeterli değil. Kendiniz bir şeyler yapsanız daha iyi olur.

Geri