Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Turtle stıck

Zmrt

Bronz 3 Üye
Bugün 'TurtLe stick' aldım sizce nasıl arkadaşlar? biraz sert ama?

Ekli dosyalar

• Pets-Family-Turtle-Stick-250-ml__44105849_0.jpg
    Pets-Family-Turtle-Stick-250-ml__44105849_0.jpg
    15.1 KB · Görüntüleme: 95
Cvp: Turtle stıck

Kalitesiz bir marka bence. Siz Tetra yada Sera kullanın.

serada var bunuda ek olarak almıştım, teşekkürler.

Benim kaplumbağlarım şuan bu yemi yiyorlar ben 2 aydır kullanıyorum benimkiler seviyor alıştılarda ne zaman yanlarına gelip yem vermeye çalışsam hemen yüzerek yanıma geliyorlar :smile:

:). bende daha yeni verdim yediler ama sert geldi zorlandılar biraz sert. sizin kapluşlar zorlanmıyormu :rolleyes:

Ek yem olarak kullanılabilecek düşük seviyede bir yem.

Cvp: Cvp: Turtle stıck

Zmrt' Alıntı:
:). bende daha yeni verdim yediler ama sert geldi zorlandılar biraz sert. sizin kapluşlar zorlanmıyormu :rolleyes:
İlk başlarda onlarda biraz zorlanıyorlardı değişik gelmişti ama sonra alıştılar şuan normal bir şekilde yemlerini yiyorlar :D

Evet biraz kalitesiz bende perşembe günü yemimi değiştiriyorum kaplumbağlarım biraz sıkıldı hep aynı yemi yemekten :smile: .En güzel bence Sera'nın yemi.

benim kaplumbağalarımda kurutulmuş karidesten başka bişey yemek istemiolar.

bir ara bende bu yemden almıştım hemde 2 kutu.tanesi 3 tlydi.çok aşırı kelitesiz bir yem.çok sert ve diğer yemlere oranla çok pis kokuyor.ben beğenmemiştim

Cvp: Cvp: Turtle stıck

turtleyhbbe' Alıntı:
benim kaplumbağalarımda kurutulmuş karidesten başka bişey yemek istemiolar.
Kaplumbağanıza hep karides yedirmeyin arada yemde verin çok verdiğinizde alışmış olabilir veya bir kere bile verseniz arkasından isterler.Bir kaç gün yem koyun karides vermeyin aç kaldıkları zaman yerler.Bende öyle yapa yapa alıştırdım şimdi karides versem bile yem verdiğimde onuda yiyorlar.

veriom ama hiç yedikleri yok ki sadece arada sırada balık yemi yiyolar ne yapmalıyım

Geri