Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

turtle stıck

oscar

Bronz 1 Üye
arkadaşlar kaplumbağama turtle stick diye yem aldım kapalı kutuda nasıl bir yemdir

Cvp: turtle stıck

Çöpten farkı yokmuş. Çok zararlı olduğunu söylüyorlar . Ben de kullandım sera p kadar iştahla yemiyor. Ben biliçsizce kullanmıştım. İçinde vitamin denilen şeyin olmadığını ve sadece karınlarını doyurduğunu öğrenince direk ait olduğu yere çöpe attım. :) Kullanmayın derim ve hatta keşke almadan önce bir bilene sorsaydınız derim. ' my turtle sticks ' olması lazım adı .

valla artık bitene kadar yesinler ben alırım onlara sera raffy p sonra

en kısa zamanda kaliteli bir yem alın sera raffy p, tetra reptomin gibi bunları ama yem olarak kullanın elimizdekinide ek yem olarak kullanın yoksa kapluslarinizda gelişme bozuklukları kabuk yumuşaması görülebilir

oscar' Alıntı:

E madem bitene kadar kullancaksın o zaman kaliteli olmuş olmamış ne fark eder? Niye konu açıyorsun o zaman?

banyoterligi' Alıntı:
oscar' Alıntı:

E madem bitene kadar kullancaksın o zaman kaliteli olmuş olmamış ne fark eder? Niye konu açıyorsun o zaman?

Ayakta alkislamak istedim bu yorumu.

Dediklerimizin sizin onemi yoksa konu acip konu kirliligi yapmayin.

tetra gammarus nedir arkdaslar ek yemmi

Karides türevi bir yem.Ek yem olarak haftada 1-2 kere kullanmanız uygun olacaktır.

Geri