Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

turtle topper/pen plax rep600

beremi

Bronz 4 Üye
images

Akvaryumuma yeni bir kuru alan almayı düşünüyorum biraz araştırma yaptım ve bu çok hoşuma gitti kullanan kişilerde gayet memnun olduğunu söylüyor internetten bulma imkanım var mıdır acaba ? varsa bulunduğu siteyi atarsanız sevinirim

Cvp: turtle topper/pen plax rep600

Gittigidiyor üzerinden alan arkadaşlar vardı. Genelde memnunlar ama akvaryum ölçüleriyle uyumunu iyi incelemeli.

incelemeyide yaptım tam uyuyor fakat gitti gidiyorda ürünü bulamadım bir türlü sanırım satışını durdurmuşlar

evet bende şimdi fiyatları ne durumda diye bakayım dedim satışta bulamıyorum bildiğim sitelerde.

bir ara getirdiler yeriyle gitti yanlış hatırlamıyorsam akvaryum eni max 36 cm olmalı. 14-15 cm kabuk boylarında giriş kısmı kesilerek genişletilebiliyor. arada bir arama yaptır. belki yine düşer. geldiği gibi satılır. talebi çok.

anladım takipteyim teşekkürler

Şu an bildiğim satan bir yer yok. Nete baktım ama orada da bulamadım.

Son baktığımda ellerinde vardı ancak istenilen ölçüde olup olmadığı konusunda bir bilgim yok.İnternet üzerinden satış yapmasalar da iletişim kurulduğu taktirde satın alım için bir yol bulunabilir.

Sefa Akvaryum-Sakarya

http://turtletopper.com

Ölçüler orjinal sitede mevcut arkadaşlar. Birimi çevirim kâfi.

Geri