Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

turtle topper

melisa ecem

Bronz 3 Üye
Hayvanlarımın aslında kuru alan için taşları var ama filtremiz yüzünden suyun altında kalıyor bunun için uygun bir kuru alan buldum ama hangi sitede satılıyor araştırdım ama bulamadım bildiğiniz siteleri söylerseniz sevinirim resim göderemedim boyutu büyük dedi ama turtle topper yazınca internete çıkıyor

Turtle topperlar bir dönem bir miktar geldi ve geldiği gibi bitti. Sonra getiren olmadı. Şimdi satan var mı bilmiyorum.

Topperın eni 36 cm kadardı diye hatırlıyorum bu sebeple akvaryum eni 35 ten büyük akvaryumlara olmaz. 35 dedim ama bir iki cm daha küçükte olabilir. Bayağı zaman oldu emin değilim.

Bir de girişi ortaboy kaplumbağalar kadar ama arzu arkadaşımız knickini unuttum. O keserek genişletmişti. Forum içi aramadan ilgili konuyu bulabilirsin. Zamanında 70-80 liraydı. Şimdi 100 liraya bulursan hemen al.

Cvp: turtle topper

melisa ecem' Alıntı:
Hayvanlarımın aslında kuru alan için taşları var ama filtremiz yüzünden suyun altında kalıyor bunun için uygun bir kuru alan buldum ama hangi sitede satılıyor araştırdım ama bulamadım bildiğiniz siteleri söylerseniz sevinirim resim göderemedim boyutu büyük dedi ama turtle topper yazınca internete çıkıyor

Reptology Turtle Topper (43 x 35.6 x 25.4 cm) belirli ölçülerdeki akvaryumda ve belirli boydaki/ağırlıktaki kaplumbağalarda kullanılabilir.Dolayısı ile ömrü kısıtlıdır.Ömrü,ekonomik ömrümden de kısa olacak bir ürün için de yurtdışından online alışveriş yapıp döviz olarak yüksek kargo ücreti ödemeye gerek yok.Şuan aynı markanın Turtle Pier isimli ürünlerini Türkiye'de bulmak mümkün.Farklı hazır ürünler de mevcut tabi ancak Turtle Topper su hacminin verimli kullanılabilmesi açısından diğerlerine nazaran çok daha avantajlı.Buna rağmen uzun süre önce piyasada tükenmesine rağmen yeni ithalatı yapılmadı.

mailto:/images/I/61KAbxdmhnL.jpg

Cvp: RE: turtle topper

melisa ecem' Alıntı:
Ben turtle topper ı koycak yer ayarladım ama sitelerden bulamadım bir türlü

Penn Plax distribütörü Kaya Pet ile iletişime geçip ürün hakkında bilgi alabilirsin getirilip getirilmeyeceği ya da kalıp kalmadığı konusunda.

Buna benzer evde kendim bir şey yapabilirmiyim yada nasıl iletişime geçebilirim kaya pet le

Cvp: RE: turtle topper

melisa ecem' Alıntı:
Buna benzer evde kendim bir şey yapabilirmiyim yada nasıl iletişime geçebilirim kaya pet le

Kaya Pet'in internet sayfasında iletişim bilgiler mevcut.
Akvaryum üstü kuru alan düşünüyorsan;forumun kuru alan başlığı altında sabitlenmiş kuru alan konuları mevcut.Burada camdan imal edilmiş ürünler bir fikir verebilir sana.

Geri