Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Ücretsiz 2 adet kaplumbağa

Mehmet y.

Yeni Üye
İkisi de arkadaşıma ait. İnternete girmeye vakti olmadığı için konuyu ben açıyorum. Biri büyük diğeri baya küçük boyutlarda. Cinsiyetleri hakkında bilgimiz yok. Bakamadıklarından dolayı sahiplendirmek istiyorlar. İnşallah çok iyi bakan kişilere gider. Yanlarında yemde verilecektir. Bir ücret talep edilmiyor yeter ki alan olsun :)

İstanbul Avrupa yakası Kağıthane'de ulunuyoruz. Foruma girip takip etme ihtimalim olmadığından numaramı yazıyorum. Forum kuralları gereği numara yazmak yaak ise sadece numara silinirse uygun olur, ben yinede 2-3 gün arayla forumu takip etmeye çalışcam.

mailto:/lYL27Q.jpg

mailto:/VpA5VB.jpg

Numarayı unutmuşum; 0507 296 80 10

Cvp: Ücretsiz 2 adet kaplumbağa

hayvanlar res türü red eared slider. sahiplenilmeleri uzun sürebilir. kabuk boy ölçüleride yazılırsa iyi olacaktır.

cem' Alıntı:
hayvanlar res türü red eared slider. sahiplenilmeleri uzun sürebilir. kabuk boy ölçüleride yazılırsa iyi olacaktır.
Sahiplenmeleri uzun sürecekse, sahiplenme dışında neler yapılabilir ? Yani nerelere bırakılmaları doğru olur hayvanlar açısından ? İstanbul Avrupa yakasındayım, Kağıthane. Bir park, bahçe havuzu tavsiye edeceğiniz neler var ?

İstanbul Üniversitesinde veteriner fakültesinde bir profesörle tanışmıştım kendisi Fizyoloji Anabilim dalındaydı muhabbet etmiştik söyleymişti onların park gibi bişeyi varmış heralde tam olarak bilmiyorum ama dışarıdan kabul ediyorlarmı fikrim yok

hatta bana getir seninkileride bi muayne edelim demişti onların hastane bölümü var

Geri