Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

''Yaşar'' İle Yeniden...

irfanyalinay

Bronz 4 Üye
Arkadaşlar tekrar merhaba..Ufaklığı kaybettikten sonra tekrar bir kaplumbağa sahiplenmeye kararsız kalmıştım.
Ama arkadaşımın çocuğuna bir kaplumbağa aldığını ve plastik kapta beslemek için inat ettiğini görünce kendimi tutamadım elinden zorla aldım.

Adını Yaşar koydum.Umarım ismine uygun bir ömrü olur..Bu arada akvaryumdada biraz yeni düzenlemeler yaptım.

mailto:/a/img62/7516/20120915134318.jpg

mailto:/a/img507/1558/20120915134355.jpg

mailto:/a/img811/1614/20120915134421.jpg

mailto:/a/img811/1614/20120915134421.jpg

Cvp: ''Yaşar'' İle Yeniden...

Akvaryum çok güzel. Yeni kaplumbağa için güzel bir yaşam alanı :) Sağlıklı büyür inşallah. İsmi gerçekten güzel olmuş.
Sanırım onunda resimlerini görürüz yakında.

İçerideki dekorlar çok güzel olmuş. Tebrikler...

İsmi gibi sağlıklı ve uzun yaşar inşallah :) Akvaryumu da gayet güzel görünüyor.

İnşallah adı gibi uzun yaşar , akvaryum çok güzel olmuş :)

Güzel dilekleri için tüm arkadaşlara teşekkür ederim..

Dayımın adı da yaşar onun da sizinki gibi bir hikayesi var o sebeple koymuşlar adını yaşar diye :) Nice sağlıklı uzun ömürlere inşallah :smile:

Geri