Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Yavru-Genç Su Kaplumbağası Sahiplenmek İstiyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

betuly

Yeni Üye
Merhabalar,
Su kaplumbağası arıyorum kriterim genç, yavru olması. Sahiplendirmek isteyen siteden veya whatsappdan yazabilir
*

İyi aksamlar.. başkasın dan mecburen sahiplendigim kaplumbagalardan tekini sahiplendirmek istiyorum. Erkek ve kabuk boyu 10 cm civarı. Ayrıca hangi şehirdesiniz

ASUS_Z00AD cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Başka bir hayvan daha var ise alacağın onunla emsal boyda olmalı. Boy farkı büyüğün küçüğü darp etmesine ve ağır yaralanmasına neden olur. Hatta öldürmesine.

Cvp: Yavru-Genç Su Kaplumbağası Sahiplenmek İstiyorum

Ufuq81' Alıntı:
İyi aksamlar.. başkasın dan mecburen sahiplendigim kaplumbagalardan tekini sahiplendirmek istiyorum. Erkek ve kabuk boyu 10 cm civarı. Ayrıca hangi şehirdesiniz

ASUS_Z00AD cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Istanbul. Numaram yazıyordu ulasir misin bana

cem' Alıntı:
Başka bir hayvan daha var ise alacağın onunla emsal boyda olmalı. Boy farkı büyüğün küçüğü darp etmesine ve ağır yaralanmasına neden olur. Hatta öldürmesine.

Hayır başka hayvan yok daha önce 1.5yil baktım simdi tekrar bakmak istiyorum :)

Cvp: Yavru-Genç Su Kaplumbağası Sahiplenmek İstiyorum

Sahiplendirme yapılmıştır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri