Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Yavru kaplumbağam

kolili0

Bronz 4 Üye
yavru kaplumbağam yemini veriyorum ama ağzından yediği yemin azcığını çıkartıyor sonra yine yiyor başka yem bidaha azcığını çıkartıyo toz şeklinde bunun nedeni nedir.şimdiden teşşekürler =)

Cvp: Yavru kaplumbağam

bende de aynı sorun var ben vermiyorum o yemi karides veriyorum

bu bi sorun değil daha dişleri keskin değil böyle yapması çok normal

hangi yemi daha rahat yiyorsa onu verin rahat etsinler

Kaplumbağalar yemi parçalayarak yiyorlar. Normal bir davranış bahsettiğiniz yani. Sularının çabuk kirlenmesinin nedenlerinden biri :)

EMRE1991 yanlış anlamadıysam sen karides veriyormuşsun ama benim bildiğim karidesin 2 günde 1 kez verilmesi gerekiyor.

Bide Hiç kuru alana çıkmıyor hep suda yüzüyor.Bunun nedeni nedir acaba? Evet bitti EMRE

alışma sürecleri olabilir kuru alan yeteri kadar sıcak olmuyabilir

Dün akşam baktım yarsına kadar gelmiş kuru alanın uyuya kalmış orda üstünde beyaz bişeyler olmuş ney bu ?

beyazlık pamuksumu kazımayı denedinizmi yumuşakmı ?

nasıl desem böle kuru alanda çok kaldı heralde ondan diyorum ben beyaz olmuş üst tarafı.

lamba çokmu yakın kuru alana acaba ?

28 derece yapın ve kuru alanın sıcaklığı su ıscaklının 2 derece fazla olması lazım yani kuru alanını 30 derece olucak

tm kardeşim bide özel mesaj atamıyorum neden acaba.

Geri