Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Yavru su kaplumbağamın bir gözünde beyaz tabaka var

ege.korkmz0

Yeni Üye
Yavru su kaplumbağamın gözleri aldığımdan beri şişti iki üç gün terramycin kullandım gözlerini hafif açmaya başlamıştı dün de genta gut göz damlası aldım onu kullandım bu sabah bi kere daha sürdüm şuan gözünü daha iyi açıyor bi gözü iyi ama bi gözü açtığı halde beyaz tabaka var şu şekilde
IMG_20230926_140537_263.jpg

Bu nedir? Düzelmesi için ne yapabilirim?
Aldığımdan beri hiç yem yemedi ölmesinden korkuyorum.

İltihap taşlaşmış. Gentagut her yerine nüfuz edip onu atmasını sağlayacak.

Yapabilirseniz kulak pamuğuna genta damlatıp yavaşça ve bastırmadan hafifçe sürtüp almaya çalışın. Yapamazsanız dokunmayın gözüne zarar verirsiniz.

Gözleri görmeye başlayınca yer.

Vitamin damla önermiş miydim? Yoksa deep fix reptivit alın. Her gün bir damla ağzına damlatın yada dik tutup ruj sürer gibi ağız çevresine sürün.

İltihap taşlaşmış. Gentagut her yerine nüfuz edip onu atmasını sağlayacak.

Yapabilirseniz kulak pamuğuna genta damlatıp yavaşça ve bastırmadan hafifçe sürtüp almaya çalışın. Yapamazsanız dokunmayın gözüne zarar verirsiniz.

Gözleri görmeye başlayınca yer.

Vitamin damla önermiş miydim? Yoksa deep fix reptivit alın. Her gün bir damla ağzına damlatın yada dik tutup ruj sürer gibi ağız çevresine sürün.
Deneyeceğim ve vitamini demiştiniz sipariş verdim umarım hemen gelir.

Geri