Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

YEM ALACAGIM

Hayvan dişi olursa akvaryum yetmeyebilir. Ama o sürece kadar uzun yıllar var.

Sarımsak yediği yemler içinde var ekstra vermeye gerek yok. Fazlası dokunabilir. Vermeyin. Bu da kokulu bitkiler grubunda.

Sarımsak yediği yemler içinde var ekstra vermeye gerek yok. Fazlası dokunabilir. Vermeyin. Bu da kokulu bitkiler grubunda.
daha degisemem bunu

kum kac kg gider tabana?

olcusu 90x40x50

mango koku alacagim bide yeter

daha degisemem bunu

kum kac kg gider tabana?

olcusu 90x40x50

mango koku alacagim bide yeter
termostatli akvaryum derecesi alalim mi bende farkli bir tarz var.

40 litre falan su koyariz 28 derece icin kac dereceye ayarlamaliyim tetra ht 200w minimum levele kadar koyacagim sadece derece ayarlama yeri su disinda kalacak dik konumlandiracagim.

Tetra ht ler yatay da konumlandırılabiliyor. Ben yatay şekilde kullanıyorum.

18-20 kg kadar silis yeterli gelir.

Sera precision cam derece evladiyelik ve kıramıyorlar. Isıtıcıda net ısı ayarını buna göre yapacaksınız. Isıtıcıdan uzak ön köşede olacak. Tabandan 7-8 cm yukarıdan konumlanacak.

Benim vatoz için kapya biberi yapıyorum arada sarımsaklı kaynar suda haşlayıp veriyorum. Ama kaplumbağa geldiğinden beri yapmadım. Sarımsaklı tropical yem aldım onuh yerine ama kaplumbağa bu yeme tepki verirse zararı dokunur mu onu merak etmiştim. Eğer sıkıntı yoksa haftada 1 vereceğim bu yemi balıklara

O kadar detaylı bir bilgim yok. Balıklara haricen sarmısak verildiğini de sizden duydum. Balıkların yiyeceğini bilsem sera vital alın diyeceğim ama yemezseler ziyan, masraf olacak. Gerçi yetişkin kaplumbağalarda kullandığımız bitkisel yemdir. Sadece kış ayları pek ilgi göstermiyorlar.

18-20 kg kadar silis yeterli gelir.

Sera precision cam derece evladiyelik ve kıramıyorlar. Isıtıcıda net ısı ayarını buna göre yapacaksınız. Isıtıcıdan uzak ön köşede olacak. Tabandan 7-8 cm yukarıdan konumlanacak.
linkleri alabilir miyim sizden uyguna bulursunuz diye dusunuyorum siz.

Cimri.com dan ürün ismini yazarak en uygun fiyatlı olan hangi sitede öğrenebilirsin.

.

Ekli dosyalar

• 17070366632331313476963954084831.jpg
    17070366632331313476963954084831.jpg
    2.5 MB · Görüntüleme: 10
  • 17070366924221363124308373340269.jpg
    17070366924221363124308373340269.jpg
    2.9 MB · Görüntüleme: 10
Bu arada akvaryumun boyutu 90x40x50 ve yaklaşık 40 litre su kullanacağınızı belirtmişsiniz. Kaplumbağanın kabuk boyu kaç cm? Eğer büyükse 40 litre yeterli olmayacaktır, su çabuk kirlenecektir.

Bu arada akvaryumun boyutu 90x40x50 ve yaklaşık 40 litre su kullanacağınızı belirtmişsiniz. Kaplumbağanın kabuk boyu kaç cm? Eğer büyükse 40 litre yeterli olmayacaktır, su çabuk kirlenecektir.
olcup belirtirim, 30 cm falan olacak su derinligi sobo 808c alacagim ic filtre

Tamam cam kalınlığı 8mm ise ileride akvaryum üstü kuru alan da kullanabilirsiniz.

Geri