Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Yem alternatifi

asi kız

Bordo Bereli
İyi gunler elimde suanda jbl agil kaldi yenilerini alana dek bitek bu yemle beslesem bisi olurmu?yada alternatif yanina destek yem (sebze vs.) Onerir misiniz?

Yumurta akını haşlayıp ver. Haftada en fazla iki defa. Yemleri bir an önce temin et. Raffy P ve reptomin öncelikli. Mineraldense tropical biorept al. Fiyatı uygun.

Cvp: Yem alternatifi

Fiyat onemli degil biriktirim hepsini alirim..yumurtanin hepsini yiyolar sikinti olmaz dimi abi?kabukda dahil ic zari temizleyip veriom.

Sadece beyazını vereceksin. Sarı suyu kirletir.

Abi ayri bi kapda veriom sen sade beya diosan tmm bundan sonra sade beyazini veririm..

Asiye şu yazılarını biraz daha düzelt. Alfabede Y harfide var. Kelimelere "yor" ekini yaz.

Tmm ozur dilerim abicim .peki ayri kapda veriyorum sikinti oluyor ise vermem.

Yazimi daha dikkatli yazacagim abim .ozur dilerim en yavas halimle secerek yaziyom kelimelerimi ama arada y harfi arada kayniyor.

Başka kapta verebilirsin. On da sorun yok ama üstüne bulaşırsa su ile durula.

Anladim abi.birde bişi daha sormak istiyorum musadenle yemleri cam kavanoza koyuyorum.sikinti olurmu.bir yerde okumustum hayvan yemlerini mamalarini cam şişe veya kavanozda saklayin diyordu.bende koyuyorum yemlere bişi olmaz dimi?

Hava ve doğrudan ısı,ışık almadığı sürece birşey olmaz

Abi sera raffy p ve seranin bitkisel yemi geldi carnivorda haftaya gelicekmis.sorum su bu bitkisel yemi haftada kacgun vermeliyim?

Vital ise haftada bir ile başla. İkiye çıkarabilirsin. Diğer yem geldiğinde haftada bir yaparsın.

O da aynı şekilde orta kısmı bitkisel mineral yemdir. Mineral yemin varsa haftada bir yoksa iki ver.

Seranin icinde olan disinda yok abi.

Oteki dedin yemide yine elime ilk para gecer gecmez alicam .akvaryum icin para biriktirmeye basliycam.

Tamam onlar bitene kadar herbivoru bir yap bitince iki öğüne çıkarırsın.

Anladim abi.sabah bu bitkisel olani verdim resmen kapistilar .sevdiler yemi????

Geri