Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Yem olarak tercih etmeli miyim?

hizliresim hata veriyor.baska bir site soyler
misiniz mobilden acilabilen? yada sana yollasam,ekleyebilir misin?

Cvp: Yem olarak tercih etmeli miyim?

Telden resim nasıl atılıyor ben de bilmiyorum.

Oldu mu?Google.dan baktim tr.directupload.net/index.php?mode=upload sitesini buldum.

Dune kadar hizliresim sitesinden ekliyordum,ne oldu anlamadim

Benim dediğim stick yem olandı ama bu karidesi de büyükmüş. Büyük kaplumbağalar için önerilir. İçinde balıkta var mı yoksa sadece karides mi ?

Sagol,not edeyim bir yere.

İtalyanlar bu isten ne kadar anliyor bilmiyorum ama bir gun nette baya arastirmistim,uzun,buyuk,iri,gammarus,karides kelimelerini cesitli siralarda google.da.Bulabildigim tek urun buydu ve bu boyda emsalini de gormedim.

Avrupada bu konuda almanlardan sonra italyanlar gelir. Prodac tartafood alisarp. Yalnız hayvana vermeden önce ağız kısmındaki dikensi dokuyu kırmak gerek hayvanın iç organına batabilir.

Daha acmadim ama aynen aklima geldi Cem.Bakarim,yazarim sert mi diye.

Alisarp alirsan dikkat et,kutu uzerinde BİG yazmali.Aynisinin normal karidesi de var.

Geri