Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Yem programı ve miktarı

amazingvoltaa

As 5 Üye
Elimdeki yemleri yazıyorum öncelikle

2 tane deep fix vitamin var
Dajana gammarus sticks
Ahm turtle sticks
Omega one adult turtle sticks
Tropical biorept supreme young

Bunlar var omega one adult hiç açılmadı büyük boy bu senenin sonuna kadar skt var soğukta saklıyorum skt geçtikten sonra ne kadar daha kullanabilirim?

Program yapar mısınız?

11 cm kabuk boyu dişi diye biliyorum.

Omega one adult ağırlıklı olursa sevinirim bitmesi gerek çünkü şimdi 20 tane atıyorum hemen açıp.

Ekli dosyalar

• 17087668603707692804960813160012.jpg
    17087668603707692804960813160012.jpg
    3.2 MB · Görüntüleme: 7
Moderatör tarafında düzenlendi:
Tropical ile dajanayı birer gün yap, ahm 2 gün olsun omega 3 gün olsun. 1 sene varsa o zamana biter. Aynı yemi arka arkaya günlere koyma.

Hayvan büyüyecek yem sayısı artacak. Biter.

Tropical ile dajanayı birer gün yap, ahm 2 gün olsun omega 3 gün olsun. 1 sene varsa o zamana biter. Aynı yemi arka arkaya günlere koyma.
12 ile 12:30 arasinda
pazartesi ahm 18 tane
sali omega 18 tane
carsamba tropical 18 tane
persembe ahm 18 tane
cuma omega 18 tane
cumartesi dajana 18 tane
pazar omega
18 tane

Cumartesi ve pazartesi günleri ilk stick yemine 1 damla damlatıp ver. Biorept W var. Fazlasına gerek yok.

Sorun değil onun içeriği de aynı.

Hayvan için gammarus artık ufak kaçar, yerken sanki havayı ısırıyormuş gibi olur. Bir de dağılıp parçalanır. Kutu yarıya inince verilecek yemi süzgeç yada kepçede sallayıp tozunu atmak suyun kirlenmesini azaltır.

Akvaryum suyu ile ayrı bir kapta beslenebilir.

Geri